Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kesinlikle iadeli taahütlü olarak PTT aracılığıyla gönder
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    duman_ibo Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    00:17
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesinlikle iadeli taahütlü olarak PTT beki buna gonderdigim zaman gelen parayi cekiyim o sekilde kalsin sonuc geliyese kadar acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

Parayı çekmende hiç bir mahsur yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    duman_ibo Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar benden 2 ci bir rapor istendi 1 cisine 2007 senesinde gondermistim ve 2 cisine 2010 da gondermistim beni normalde ne kadar toplu para gelmesi gerekir arkadaslar maasim baglandi ama toplu param 400 ytl gibi guldurucu bir rakam geldi bunu 1 raporu dayanalakmi yaptilar yoksa 2 ci raporu dayanarakmi anlamadim ve 1 ci raporun iptali gibi bi yazida gelmedi saden gelseydi bu zamana kadar beklemestim saden bende ankaraya oturan boga sayesinde ankaraya bugun bir irtaraz dilekcesi yolladim bakarim ne olcakkkk bilinmez benim 1 raporumda sadece devlet hastanesinde almistim sadece ne ozurlu var yazisina yazmadiklari icin benden 2 ci rapor istemisler ve 2 ciye pammukkale hastenesinden tam 5 ay ugrastim cabalarim sonucununda sonra gonderdik ve 400 ytl aldik simdi ben 2007 den belli bekliyordummm 400 ytl bir toplu aldik yani benim anlamadigim su arkadaslar 2 tane rapor gonderdiginiz zaman digeri iptalmi oluyor onu anlamadimmmm

Üye
    duman_ibo Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar benim ilk gonderdigim rapor ise 56 di ve benden 2 ci bir rapor istediler o da bugun yani kagit elime geldi 42 ye dusmus ve ilk aylik olarak 400 ytl bir miktar gelmis
    buna irtiraz edebilir miyim sizce arkadaslar cunku benim diger raporu neden iptal etirmistir diye irtirazda bulanabilirmiyim

Üye
    duman_ibo Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar benim bugun islemi olmayan evrak diyor bu nedir acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    964
    Verilen Beğeniler
    1.253

%56 ile %42 arasında hiç bir maaş farkı yok. Dolayısı ile bu anlamda bi itiraza gerek de yok.

İşlemi olmayan evrak demek, dilekçene karşılık ne yapacaklarını bilemediler, sana uyduruktan bir yanıt gelebilir demek. Benim burnum öyle bi koku alıyor

Üye
    duman_ibo Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar benim 2022 de 100 nolu form yazilmis diye bir aciklama bolumunde bir ek var acaba bu 100 nolu form nedemek dir bilen varmı varsa rica ederim bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şurada cevap verilmiş:
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: spartaküs Mesajı Gör
    100 nolu form itiraz dilekçemin cevabıymış

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12