Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    resulkadim Avatarı

Gerçek Adı
    resul
    Son Giriş
    13.02-2010
    Saat
    12:16
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben sakatlık mağası bağlayan amasya vergi dairesi birimindeki adem bey ile gorusmek için gittim maaş bağlanması için ne yapmamıs gerek dedim bene soyle bi soru sordu : baban varmı dedi var dedim baban baksın annene ne gelıon kı buraya direk soylediği bu adam da anlatma tarzı ve ya gereklı ewrrak ne demeye kalmadı adam tersledi benı hemen raporu gösterdim baktı baban memur maas veremeyız dedi babamın memur olması neyi değiştirior maaşı var dıe maasımızın yarısı hastanede odenen borç ve ortepedi için bankadan çektiğimiz paranın taksıtıne 4,,de 2 si gidiyor bu ailedeki bireylere düşen kısı başı gelir onemli değilmi babam 1,200 alıyıo ama maas bordrosunun dokumanı çıktığı zaman kesintiler hep gözukmekte kişi başı gelir kaç olacakkı bunu alabilelim bakıcımıza verdiğimiz para da cabası

önerilerinizi bekliyorum...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eşlerden biri sigortalı ve gelir sahibi ise diğerine 2022 maaşı bağlanması maalesef mümkün değil.

Size öyle saygısızca hitap eden memuru BİMER'e şikayet edin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...