Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    medina Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    20:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, atipik psikoz ve %80 oranlı iş göremez raporum var. 2022 Maaşı bağlanması için 7 ay önce başvurdum. Henüz bir sonuç olmadığı gibi, miktarı konusunda bir bilgide edinemedim. Bu konularda bilgi verebilirseniz sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

http://uygulama.sgk.gov.tr/Yaslilar/Welcome.do takip sitesinde son durum ne diyor?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    medina Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlgili adresten giriş yapamıyorum. TC kimlik no ve cuzdan no girdiğimde sayfada hata oluşuyor ve bir sonuç görüntülenmiyor.

hata: java.lang.Exception: Hata oluştu! java.lang.NullPointerException

Sanırım henüz kayıt olmadığı için!!

Aynı zamanda
    http://saglik.ssk.gov.tr/Isgoremezli.../kontrol.faces
    bu adresten de kontrol ediyorum fakat bir " kayıt bulunmadı" deniyor.

Üye
    medina Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Fakat bilgisayarımda bir sorun olmadığından eminim çünkü aynı bilgisayarda 4 farklı tarayıcıda denediğim sayfanın aynı hatalar verdiğini gözlemledim. Kayıt olmadığı için dedim, sanırım henüz sisteme kaydım girmemiş. Bu nedenle sayfada "kayıt bulunamadı" erine böylesi bir hata ile karşılaşıyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Kayıt bulunamadı diyorsa, evet, o bi hata mesajı değildir, demek ki başvuru yaptığınız kaymakamlık evrakları sgk'ya göndermemiş...

Başvuru yaptığınız yere gidip başvurunuzun hangi aşamada olduğunu sormalısınız
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    medina Avatarı

Son Giriş
    23.02-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlginize teşekkür ederim. Önceki gün yaptığım başvurudaKaymakamlık ve Mal müdürlüğü evrakların Ankaraya gönderildiğini kaydımın yapıldığının kontrolünüde benim vermiş olduğum linkten yapabileceğimi söylediler. Şu anda o linkte çalışmıyor.

Üye
    Av.Harun Avatarı

Son Giriş
    01.04-2010
    Saat
    19:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    başvurunuzun akıbeti için yazışmayı yaptığınız kuruma bir tekid dilekçesi yazın.başvurunuzu ... tarihinde yaptığınızı , halen bir cevap alamadığınızı , başvurunun akibetinin ne olduğunu dilekçenizde sorun.yazışmaları mutlaka ve mutlaka iadeli taahhütlü veyahut aps ile yapın ve ptt den size verilen makbuzu kaybetmeyin.saygılar