Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2022 aylıgı alanların sgk dan istege baglı veya çalışarak sigortalı görünme şansı verilerek emekli olma şanslarının verilmesi lazım;

Özellikle altını çizdiğim yerde 2022 aylığı alanların; isteğe bağlı veya çalışarak sigortalı görünme şansı verilmesi halinde; Her5hangi bir işte Çalışarak; 2022 aylığını almaya devam edeceğiz ayrıyetende emekli olma şansına sahip olacağız mı demek istiyorsunuz. Bo konu/konuları biraz açar mısınız.

Bu arada ben 2022 aylığı alıyorum 45-69 arası.. Bir işte çalışmam halinde; Bugün ulusa seslenişte gördüm; Syn. Bşbkn. Recep Tayyip Erdoğan dediki - Özürlü olarak işe başlayanların sigorta primlerini biz ödüyoruz- dedi. Yanlışsam düzeltin.. Yardım eder seniz sevinirim. İyi akşmlar...

Özürlü olarak işe başlasam 2022' aylığım a zarar gelir mi?

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çalışmaya başladığınız zaman 3 ay içerisinde, SGK Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğüne dilekçe göndererek, 2022 maaşınızı kestirmeniz gerekiyor