Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İLO Avatarı

Son Giriş
    19.10-2017
    Saat
    16:35
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim maaşımda 01.12.2009 itibariyle kesildi sgk dan gelen mektubta xxx tarihinde "ilgili kişinin gelir kazancının kaynağı muhtaçlık ölçütünün üstünde oldugu anlaşıldıgından söz konusu aylığınız kesilmiştir" yazıyordu sgk yazdıgım dilekçelerden bir sonuç çıkmadı: http://www.engelliler.biz/forum/2022...apmaliyim.html

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş 18 yaşından büyükler için ailende şu kadar gelir var diyerek 2022 maaşını kesemezler.Ben Ankaraya gittim Başbakanlık özürlüler idaresiyle görüştüm kendi durumumu anlattım.Onlar bile yapılan uygulamaların yanlış olduğunu gördüler ama sorunu halleden yok.

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ackurt19;
    Buraya 2004 yılında gittim, görüştüm malum konularda, hatta görüştüğüm kişi şef idi, ancak kendisi samimi olarak Özürlüler İdaresinin tamamen bir görüntüden ibaret olduğunu o tarihte iletmiştir.

Bu sevgili kadeşimiz 6 yıl sonra gitmiş maalsef aynı durumda imiş , bir şey demiyorum artık.

O zamanki şef de, şahsıma inanın burada makamda oturuyorum, ben buraya şurdan nakil geldim, bir şeyler yapmak istiyorum , ama personel ağitim ve kalite bakımından yetersiz, %99 u masa başı meraklısı ama, bizimde imkanımız yok demişti demek halen aynı,

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Türkiyede ki derneklerin ve kuruluşların çoğu gereksiz yere kurulmuştur.Kuruluş amaçlarıyla ilgili en ufak bir iş yapmazlar ve sadece rant sağlama yollarını ararlar.o yüzden ben bu tür dernek ve kuruluşlara itibar etmiyorum zaten.Meselemle ilgilide davayı açtım.sonuna kadar mücadele edeceğim.

Üye
    canaslan Avatarı

Son Giriş
    30.08-2012
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili arkadaşlar aynı şekilde benim de maaşım kesil di ancak ben işe girdikten sonra kendim kuruma dilekçe verip 3 ay dolmadan 2022 maaşımı durdurmama rağmen ssk lı olmadığım dönemlere borç tahakkuk edildi. onca itiraz etmeme rağmen hiç bir olumlu cevap alamadım. Sadece biz değil ocak itibariyle 24 bin 438 kişinin maaşı kesil di. burada ki bilen arkadaşlara sorduğumuz da prosödür, dilekçe felan diyorlar hiç bişey bulamazsalar avukata git dava aç diyor lar hatırlatırım sayın arkadaşlar bırakın dava açmayı sadece avukatlık danışma ücretinden haberi olan var mı: Hemen arz edeyim 500 yl sadece danışma, bu konu bugün engellilerin yarayan kanasıdır arkadaşlar, bunun artık dilekçeyle davayla şekli kalmamaıştır çünki karşımızda zorba bildiğini okuyan bir sgk kurumu var dır. Bu işin tek bir çözüm yolu vardır olay ya siyasi mercilere taşınıp tbmm ne intikal edip orada görüşülüp çözüm aranacak yada AİHM ne hep birlik te başvuracağız. Çünki; Abartısız sırf bu tüzden çıkmaza girip kendini intihar etmek isteyen engelli arkadaşlarımız vardır haberiniz olsun.

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaşınızın kesilme sebebi tarihi nedir ve 17 nisan 2008 den sonra herhangibir geliriniz oldumu yazın lütfen

Üye
    ackurt19 Avatarı

Gerçek Adı
    Yalçın
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar facebookta engellilerle ilgili birsürü gruplar var.Bu konuyu da oraya taşırsak sesimizi daha çok kitlelere duyurabiliriz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12