Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferhat1965 Avatarı

Son Giriş
    28.11-2014
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar yesil kart kullaniyorum 3 senedir ve bu sene itibari ile mayis ayinda yüzde 60 rapor aldim. ardindan 2022 maasi icin islemleri baslattim ve cok da cabuk baglandi sukurler olsun
    toplu parami tam bayram oncesi aldim, ilac gibi geldi

simdi soracağim soruya geleyim: babam 1981 yilinda sizlere ömür vefat ettii ve emekliydi. kendisinin su anda da maasini alan yok. hasan tahsin beyin yazisini okuduktan sonra acaba ben de vefat eden babamin maaasini alabilir miyim diye merak ettim.
    Ayrıca alacaksam olacaksa yesil kartim ne olacak, 2022 maasim ne olacak? ikisi birlikte alinabilinir mi? oda onemli tabi

eger bilgisi olan varsa yazarsa cok sevinirim

saygilar..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hasan tahsin Mesajı Gör
    Eğer çalışma gücü kaybı oranı % 60 rapor alırsanız yetim maaşınız bağlanır size, babanızın öldüğü tarih önemli değil ama %85 raporunuz çalışma gücüne çevrildimi o zaman dereceniz düşer ve bunun için sgk ya müracaat edip sizin hastaneye yönlendirecektir ve en az % 60 çalışma gücü kaydı oranı olan yeni tarihli ve kurul tarafından onaylanmış rapor gereklidir.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maluliyet derecesinde sakatlığın olduğunu belgeleyen raporla Yetim maaşı için başvuracaksın, başvurunu 2022 maaşı aldığın gerkçesiyle reddederlerse, şu minvalde dava açacaksın: http://www.engelliler.biz/forum/2022...lir-miyim.html

Yetim maaşı bağlandığında babanın sosyal güvencesini de kullanmaya başlayabileceksin.
    Ayrıca mahkeme kararı 2022 maaşını almaya devam etmenin de garantisi olacak.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...