Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    17:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    almakta olduğum 2022 maaşım ssk, bağ-kurda kayıtlı görünüyorsunuz denilerek kesildi. yeniden bağlanabilmesi için kayıtlı olmadığıma dair il müd.den resmi onaylı belge istendi. belgeyi aldım, ama nereye göndereceğimi bilmiyorum. adres yok.
    bana maaşımın yeniden bağlanabilmesi için belgeyi yollayacağım adresi bilen arkadaşalar yazabilir mi

Üye
    iyilik Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sosyal güvenlik kurumu başkanlığı
    primsiz ödemeler genel müdürlüğü
    tuna cd. No:7 kızılay/ankara

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kesilen 2022 maaşı için istenen (ssk ve bağ-kur’a kaydımın olmadığına dair) belgeleri ilgili kuruma gönderdim aradan yaklaşık 1 ay geçmesine rağmen bir haber çıkmayınca 170 i aradık belgelerin ellerine ulaştığını ve bekleyen kişi sayısının çok olduğu söylediler.Bugün tekrar baktığımda açılmayan evrak takip sitesi açılmış.Orda

EVRAK AÇIKLAMA
    TAHSİS EVRAK TAHSİS 21/07/2008 SERVİSİNE GÖNDERİLDİ.
    TAHSİS EVRAK TAHSİS 19/10/2009 SERVİSİNE GÖNDERİLDİ.

Yazıyor anlamı ne bu durumda maaşım yeniden bağlanır mı ve alamadığım dönemlere ait maaş verilir mi ?

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

az önce baktım ilaveten

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 08/12/2009 yazıyor
    maaş yeniden baglanır mı ?

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

08.12,2009 tarihinde hangi evrak gitmis önce bunu bilmelisin ayrıca hem bağkur hemde ssk dan çalışmadığına dair yazı alacaksın diyen kim?senden resmi yazıyı isteyen kim?problemini tam olarak açabilirmisin ne olduda gelir elde ettin ve ne zaman kesildi maaşın.ve ayrıca nereye sordun evrakları hangi kurum istedi tam olarak herseyi yazarsan bilgi verebilirim iyi çalışmalar

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

almış oldugum maaş ödenmeyince sebebini araştırdım (sgk bilgi edinmeye dilekçe ile başvurdum) ve bana
    SSK,BAĞ-KUR kaydınız olduğu anlaşıldığından aylığınız durdurulmuştur. SSK ve Bağ-Kur kaydınız bulunmuyorsa SSK,Bağ-Kur İl Müdürlüklerinden alacağınız onaylı resmi kaydı yoktur yazısını kurumumuza göndermeniz halinde aylığınız durdurulduğu tarihten itibaren açılarak ödenecektir" diye cevap geldi.

Ben de ssk ve bag kur a kaydım olmadıgına dair aldıgım belgeleri istenen yere ulaştırdım. Evrak takip açılınca ordan bakınca belgelerimin evrak tahsis bölümüne gönderildiği yazıyor
    hiçbirzaman ne ssk lı ne bag kur lu oldum böyle oldugu halde nasıl oluyorda kayıtlı göründüm de benden belgeler istendi gerçi kayıtlı olmadıgıma dair resmi belgeleri aldım ve yolladım neticeyi bekliyorum

"SSK,BAĞ-KUR kaydınız olduğu anlaşıldığından aylığınız durdurulmuştur.SSK ve Bağ-Kur kaydınız bulunmuyorsa SSK,Bağ-Kur İl Müdürlüklerinden alacağınız onaylı resmi kaydı yoktur yazısını kurumumuza göndermeniz .."

bana gelen ilk resmi cevapdaki bu yazıda çelişki yokmu hem kaydınız oldugu anlaşılıyor yazıyor hemde kaydınız yoksa olmadıgına dair resmi belge yollayın deniliyor
    bu kısmı anlayanlar çelişkiyi açıklar mı (benim durumumda olan çok kişi oldugunu duydum)

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Çelişki yok... Ya tutarsa diye işgüzarlık etmiş bir memur! Maşallah bizde memurlar hiiiç çelişki yaşamaz; iptal eder, sen uğraş da dur!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    O SORUYU SOR Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün evrak takip sitesine baktığımda aşağıdaki gibi tablo

EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ 21/07/2008
    EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ 19/10/2009
    TAHSİS YAZISI YAZILDI 21/12/2009
    EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ 08/12/2009

not:daha önce 2. tarih kısmında yazan bu tarih(21/12/2009)i yeni yazmışlar bu yazılan tarih ne anlama geliyor bilenlerden yardım istiyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilmiyorum. Bu yazdından bir şey anlaşılmıyor. Ama bence olumlu devam ediyor süreç.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...