Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 50 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aslında bu konuları defalarca yazdık arkadaşlara ama...

forumu araştırsan 30 dakıkanı almaz arkadaşım, her türlü bilgi mevcut,

zamanında ank da maaş ıle ılgılı problemlerınde arayacagın daırenın direk telefonuna kadar hepsını yazdım, veya arkadaşlar yazdı, çok geniş bir bilgi mevcut yani.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben siteyle yeni tanıştım.sorun bende

bakım aylığı alan yada 2022 yasa gereği maaşa bağlanan kişilerin belli bir zaman sonra tekrar rapor yenilemesi gerekli mi?

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporda ' sürekli' ibaresi olmalı, o zaman herhangı bir yenıleme veya eksık rapor dıye yenısı ıstenmıyor.

ama ram merkezlerinden aldıgın özel eğitim raporu müddetli 1 yıl, her yıl yenılıyorsun.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bakım ücreti tam net ne kadar aylık tutarı.ben 7 ay olacak bağlanalı her ay 457 tl alıyorum.bir bayramdan önceki ay hani geç yatmıştı o zaman 492 idi sanırım öyle 1 defa aldım.en son yine 457 ye düşürmüşlerdi.anlamadım.497 oldugunu ve o şekilde aldıgını söyleyen arkadaşları okudum.o yüzden net tutarı merak ettim.birde ben hep ziraat b.atm den alıyorum.ondan kesinti falan oluyordur belki diyede düşündüğüm oluyor.

Üye
    elest Avatarı

Son Giriş
    20.09-2017
    Saat
    11:18
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla bende anlamadım ben bu eylul ayında 510 ytl bakım aylıgı aldım devlet zam mı yaptı yoksa

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

496 tl.

Bir önceki maaş zamlı verilmemişse, onun farkı yansımızştır bu ayki maaşa.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

496 ise ben şubattan bu yana neden hep 457 tl alıyorumdur peki.ATM.den çekim yapıyorum kesintimi oluyor yoksa bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar ya!!!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Henüz geçen ay 496 oldu. Bu ay siz de 496 alırsınız. Hatta geçen ayın farkını da öderler ve 517 gibi bişey alırsınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kızım için bakım ücreti bağlandı.bunun yanı sıra 2022 maaş başvurusunda bulundum.her ikisinide alınabiliyormu?yoksa maaş bğlanınca bakım ücreti iptal olurmu?bilginiz varmı arkadaşlar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Gelir şartları uygunsa her ikisi de alınabilir.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

2022 maaş işlemler bittikten sonra ara ara verdiğiniz adresden bakıyorum bülent bey.pekibağlandı denildiğinde ben hesap numarası falan vermedim.şuan bakım ücreti alıyoruz onun için ziraat bankasına hesap açtırmıştık.onu kullanıyoruz.ama bu işlem için herhangi birşey verilmedi.onu nasıl yapacagız.bağlandıktan sonra onlarmı diyecek bize hesap numarası verin diye!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Toplu parayı herhangi bir ziraat bankasından alabileceksiniz. sgk adresinize bir mektup yollayacak, o ve nüfus cüzdanınızla gidip toplu parayı alabileceksiniz.
    Dönem maaşlarını ise PTT'den alacaksınız zaten.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

1- p.t.t.den alacagımıza dair bize kart falanmı gelecek yoksa kendimizmi çıkartacagız..
    birde bu maaş kızım için olacak o 13 yaşında bakım ücretinde oldugu gibi benim adımamı onun adınamı alırız.
    2-vde kendi yada evde yaşayan engelli biri var ise gelen faturalarda(elektrik,su v.s...)indirimli yatırma gibi bir durum varmış.yada vergisimi düşürülüyormuş ne tam emin degilim.

bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

PTT'den dönem maaşlarını çekmek için kimlik kartınız yeterli olacak. Maaş sizin adınıza olacak.
    Elektrik-su vb. faturalarda indirim uygulaması belediyelerin insiyatifindedir. Bazı belediyeler indirim uyguluyor, bazıları uygulamıyor. Yaşadığınız yerdeki belediyeye sormanız gerek.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    raporum %70,29.05.09 tarihinde 2022 maaş başvurusunda bulundum.evraklar bu tarihte işleme alındı.evrak takibinden arada bakıyordum.durum:işlemde diyordu.bugün 20.11.09 tarihinde baktım DURUM:AKTİF, İLK ÖDEME:19.11.2009 diye yazıyordu.bundan sonraki aşama nedir bilen varsa yazabilirmi?birde ne kadar alırım toplamda tahminen.maaşı postaneden alındığını biliyorum.toplu olarakda bankadan alınacak diye biliyorum.elimde kagıt falan yok.bu şekilde bankayada gidemem eve kağıtmı gelecek bilgi verirseniz sevinirim.saygılar.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon