Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tytzfb Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    işe giriş tarihim 30/10/2007
    işten çıkış tarihim 28/06/2008

bülent bey.benden 01/06/2008 - 08/2009 arasında aldıgım maaş isteniyor. bu dönemde zaten çalışmadım. işten çıkmıştım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Senin durumun biraz karışık. Çünkü af kapsamından sonra (yani 17/4/2008 tarihinden sonra) maaş almışsın. Dilerim ceza iptal olur... Şansını dene bakalım.
    xxx tarihleri arasında SGK ile ilişiğinin olmadığına dair yazıyı SGK sigorta müdürlüğüne gidip alabilirsin.

Sosyal Güvenlik Kurumu
    Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü
    Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı'na

... / ... / 2009

2008 yılının 6. ayından 2009 yılının 8. aynına dek geçen süreye ait 2022 maşlarının yersiz ödendiği iddiasıyla faizi ile birlikte benden talep edildiğini kurumunuzdan gelen yazı ile öğrenmiş bulunuyorum.

Ne var ki bahsi geçen tarihler arasında hiç bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı değildim (EK 1). Dolayısıyla 2022 sayılı yasa kapsamında maaş almama mani bir durum da söz konusu değildi.

İş bu sebeplerle adıma tahakkuk ettirilen borcun iptal edilip tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini arz ve talep ederim

adın soyadın
    imzan

EK: 2008 yılının 6. ayından 2009 yılının 8. ayı arasında hiç bir sosyal güvenlik kurumuna bağlı olmadığımı gösteren belge

tc kimlik numaran
    adresin
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tytzfb Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaşımı tekrar nasıl baglatabilirm.yardımcı olursanız sevinirm

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Maaşı kesilen biri sıfırdan, tüm evrakları yeniden temin ederek 2022 maaşına başvuru yapabilir.
    Ama byük ihtmalle borçlu kuruma olmaması koşulu öne sürülür...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tytzfb Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kilis
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

abii dediyinizi yaptım dilekçe yolladım ama bi sonuç alamadım.parayı yatırmamı istiyolar.bu kadar parayı da bulamam.napabilirim acil yardım. başka bi yolu varmı acaba.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    933
    Verilen Beğeniler
    1.223

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tek yol borcun taksitlendirilmesi: http://www.engelliler.biz/forum/2022...n-dilekce.html

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12