Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadir1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    13.01-2010
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelli maaşımı yüksetmek için nereye başvurmak gerekiyo? 10 sene önce yüzde 65 rapor verdiler maaşı düşük alıyomuşum 10 yıl sonra ögrendim. aslında derecem yüzde 90'dı 65 verdiler. ben de engelli maşı alırken dereceye önemli oldugunu bilmiyodum. aynı hastalıkta olan arkadaşlar 300 ytl fazla alıyolar.
    biz de maaşı yüksetmek için ankaraya özür oranı gösteren rapor dilekçe gönderdik. dediler ki olumlu ancak engelli maaşı için yazılı rapor gerekiyo. randevu aldık şişli etfaldan onlarda veremeyiz mal müdürlügünden bi yazılı kagıt alacaksınız dedi. gittik mal müdürlügü veremem demiş. dosya kapanmış daha veremem demiş. ne yapmam gerekiyo?

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mal müdürlüğü kağıt vermesi lazım sevk veriyor yani ondan sonra hastaneye gidip raporu alıyorsun ve sgk ya gönderiyorsun dilekçeyle beraber

Üye
    kadir1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    13.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benide mal müdürlügüne gönderdiler evrak için vermediler benim napmam gerekiyo bu arada benim yazı neden silindi?

Üye
    azizkanmaz Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    12:34
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yasal olarak sevk vermesi lazzım bilemiyorum

Üye
    kadir1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    13.01-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir arkadaşı mal müdürlüge yollamadan çıkatmış marmara üniversitesi hastaneden almış raporu yüksetmiş maaşı 2 sene bekledim dedi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    966
    Verilen Beğeniler
    1.254

Hastaneye kendiniz de başvurabilir ve yeni rapor alabilşirsiniz aslında. Hastane vermiyorsa uyuzluğunadır!

Ama sevk almak için mal müdürlüğüne başvurabilirsin:

.... Mal Müdürlüğü'ne,

.../.../2009

2022 sayılı kanun kapsamında Sakatlık Maaşı almaktayım. Geçen süre zarfından sakatlığımda meydana gelen ilerlemeden dolayı almış olduğum maaşın Bakıma Muhtaç Özürlü Aylığı'na yükseltilmesi için 2022 Sayılı Kanun Kapsamında Aylık Alan Özürlülere Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Hastanelerin Belirlenmesi ile Sağlık Raporlarının Alınmasına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik'in "Aylıkların artırılması veya azaltılması"nı düzenleyen 17. maddesi gereğince en yakın yetkili sağlık kuruluşuna sevkimin yapılmasını arz ve talep ederim

adın soyadın
    imzan
    tc kimlik no
    adres
    telefon
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seker kiz Avatarı

Gerçek Adı
    Melike
    Son Giriş
    16.12-2017
    Saat
    18:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    19

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yakın zamanda rapor alınmışsa 1 yıl geçmeden yeni rapor vermiyor hastane Kadir.Ancak sevkle giderseniz veriyor.Mal müdürlüğünün sevk kağıdı vermesi gerekli.Çünkü raporda 2022 ibaresi olmalı.vermeme gerekçesini öğrenin ve emeklki sandığına durumu anlatın.