Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 39 mesajın 31-39 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben burada ipin ucunu kaçıralı çok oldu... Yetkili ve nöbetçi kişi Kalem'dir
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

artık bıktım bu 2022 ile uraşmaktan sanki sgk maaş vermemek için karşıma 20 avukat görevlendirmiş eskiden hastalığım sadece depresyondu sgk nin sayesinde şimdi depresyona bağlı obsesif kompulsif bozukluk bende gelişti rüyamda ankarayı görmediğim gece yok nerdeyse

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

spartaküs şimdi mesajlarında gördüğüm çelişkilere bakalım. çünkü yazdıgın herşey birbiriyle çelişiyor.

Spartakus, 19.08.2008 tarihinde bu forumda demiş ki:
    "diyarbakır devlet hastahanesinde yaklaşık 16 yıldır pisikolojik tedavi görüyorum. hastalığımla ilgili bir gelişme yok. 4 hastahaneden kronik pisikoz tanısıyla %45 rapor aldım."
    oysa sen 07.07.2006 tarihli raporunun oranını %40 olarak söyledin. ama yukarıda yazdığına göre 4 hastaneden %45 rapor almışsın ve bu raporla gazilik talebinde bulunup bulunamayacagını sormuşsun şurada:Askerlik döneminde psikolojik rahatsızlığım oldu. Gazilik talebinde bulunabilir miyim

gazilik konusu arkadaşımın adına yazmıştım

9.10.2008'de bu forumda demişsin ki:
    "raporumun süresi bitimi nedeyle sağlık kuruluna girdim %0 aldım oysa hala hastalığımla ilgili şikayetlerim var sağlık kurulunda muyne bile atmediler zaten"
    senden yeni rapor istendikten sonra burada ilk olarak % 0 aldığını yazmışsın.

sağlık kurulundaki yazıcı benim %0 aldığımı söylemişti oysa rapor elime ulaşırken %30 olduğunu gördüm

ardından 25.12.2008'de demişsin ki:
    "selam ben ziraat bankasından toplu paramı aldım. üç aylığımı alamadım, raporum kurum tarafından süreli kabul edilmiş. tekrar sağlık kuruluna girdim ancak yönetmenlikler deyiştiği için %30 rapor aldım. bu durumda maaşım kesilecek."

ben %30 luk raporumu kuruma gönderirken kurumdaki sağlık kurulu kalktığından haberdar deyildim

14.7.2009'da demişsin ki:
    "yeni çıkan yönetmenlik benimde belimi büktü ama bazen kendi kendime düşündüğümde bütün bu sorumluluğu hiçbir rahatsızlığı olmayan sakatlık maaşı iştahlarını kabartan bazı uyanıklarda buluyorum. çünkü sakatlık maaşı artar artmaz sağlık kurullarında bir yığılma oldu geçen sene rapor için heyete başvurmuştum bana tam 9 ay gün verdiler"

9 ay gün konusu hakem hastane deyildi kişisel müracatım üzerine baş vurmuştum ancak vazgeçtim sağlık kuruluna girmedim

il sağlık mdürlüğüne itiraz ettiğinde ne kadar sürede hakem hastanesinden raporu aldın? hangi hakem hastanesinden aldın raporu?

yaklaşık 20 günde hakem hastane raporu aldım

en önemlisi oturanboğa sana ısrarla kurumdan red kararı gelmeden dava açma demesine ragmen sen gidip dava açmışsın. sonra sgk'ya itiraz etmişsin. başına iş açmışsın.

kurumdan bana red cevabı geldi itiraz ettim itirazım red oldu ardından dava açtım

%44 raporumu il sağlık müdürlüğü kanalıyla elazığ hakem hastanesinde almıştım

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet benim durumum çok karışık

yani ilk öne itirazım red oldu sonra dava açtım kuruma %44 rapor gönderdim kabul oldu sonra tekrar kurum red etti

şimdi konumu anladınızmı

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

davayı 16.07.2009 da açtım il sağlık müdürlüğüne 5.10.2009 tarihinde itiraz ettim

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır bana itiraz ulaştıktan sonra dava açtım

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

16.07.2009 da açtım 12.09.2009'da kurumdan cevap geldi 5.10.2009 da il sağlık müdürlüğüne itiraz ettim

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

size ıspatlıya bilirim isterseniz bana adresinizi verin bana gelen kurum yazısını mahkeme kararını ilsağlık müdürlüğü sevkini kuruma gönderdiğim bütün dilekçeleri ve bütün raporlarımı göndereyim size ozaman bana hak vermiş olursunuz böyle yazmayla olmuyor yinede ilgilendiğiniz için teşekkürler

Üye
    spartaküs Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    size ne yapmak gerektiği hakkında bir soru sordum neredeyse 60 günlük sürem sona erecek siz ise soruma soru olarak cevap veriyorsunuz ilgilendiğiniz için size çok teşekkür ediyorum sgk tamamen haklı ben haksızım yardımlarınız için teçekkürler konu kapanmıştır

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123