Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Çıkmaması için nüfus müdürlüğünden vukuatlı nüfus örneği almanız yeterli.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    özgür yüksel adana Avatarı

Gerçek Adı
    özgür yüksel
    Son Giriş
    27.10-2009
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    adana denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim
    zaten bizde böyle bir mantık yürütmüştük inanın çok yardımcı oldunuz herşey için teşekkür kolay gelsin bütün işlerinizde

Üye
    özgür yüksel adana Avatarı

Gerçek Adı
    özgür yüksel
    Son Giriş
    27.10-2009
    Saat
    17:21
    Yaşadığı Yer
    adana denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    inanın çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim yalnız bu konuştuklarımızdan çok daha uğraştık henüz para elime geçmedi ama en azından yattığı nı göedük henüz emekli sandığı henüz kayıtlara geçmediği için banka kayıtlarında göremedi artık kpontrol edecez
    bi şe daha soracam ben boşandım bir kızım var velayeti bende ben bakıyorum birileri dedi araştıramadım ama belki mmaşın farklı olabilir dedi böyle bir olay varmı bilgilendirirseniz
    teşekkür ederim şimdiden kolay gelsin işlerinizde

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır, çocuk (eğer sakat değilse) dolayısıyla 2022 maaşının artması söz konusu değil.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12