TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    jandarma1964 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail önal
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    12

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kardeşim cevabını kendin vermişsin ya. Demek ki ikiside sabıkalı anladın sen. siyasete gerek yok. yapan yapıyor zaten. Bizim işimiz bu değil.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    142
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @-mka ve @OturanBoğa madem haber kaynakları doğru değil peki araştıma önergesini cumhur ittifakı mhp ve akp oylarıyla niye red etti bunada bir yorum yaparmisiniz madem korkacak bir şey ozaman arastirilsaydi ya

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:07
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    176

@OturanBoğa
    İtiraz ediyorsunuz sahtecilik yok diyorsunuz ben kendim bizzat yaşadım bu olayı kardeşim size mi kendime mi inanayım geçen aldığım raporun aslını otopark kağıdı almak için alıp iç ettiler raporun aslını gidip izmir trafik şubeye sordum yerinde yeller esiyor aynı şekilde ilçe trafik şubedede aslı vardı orayada vermiştik oraya gidip sordum ordaki dosyamdada aslı yok buyrun işte sahtecilikte kullandılar raporumu trafik şubedeki müdür ile papaz oldum adam beni neredeyse sahteci çıkardı cimer falan deyince adam korktu hık mık yaptı sustu polisin içindeki vatandaş sahtecilik yaparsa normal vatandaş yapmaz mı? 500 tl ödeyip yeni rapor çıkardım sonra gittim noterde adıma tescil ettirdim hadi şimdi kullansınlarda göreyim insanları salak yerine koyup kandırmaya çalışıyorlar engelliysek o kadarda değil.Trafik şubedeki adam ille rapor aslını istiyor olmazsa olmazmış neden acaba varmı kanunda yeri bunun ha aslını ibraz et dersin fotokopisini çekip dosyaya koyarsın aslını iade edersin.Ülkede resmen kokuşmuş pislik içinde kimseye güvenemeyeceğin bir düzen hakim.Fotokopileri koyup aslılları almışlar bir aslında altında şöyle bir not düşmüştük rapor aslı annesi tarafından şubeye teslim edilmiştir fotokopisinde de aynen yazıyor.
    Konu Cango tarafından değiştirilmiştir (14.11-2021 Saat 23:53 ).

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.623
    Verilen Beğeniler
    3.897

@Cango
    Sahtecilik yok demiyorum, var tabii ki. Ama Sayıştay'ın değerlendirmesi buna dair değil diyorum. Ki bu benim görüşüm ya da değerlendirmem değil, bu net bir bilgi. Sahtecilik, adam kayırma, hak etmediği halde maaş bağlama vs. ayrı, Sayıştay'ın "bilerek hak etmeyenlere maaş verdiler" değerlendirmesi ayrı.

@muntada al ansar
    Muhalefet ölümsüzlük iksiri bulsa ve "gidip şu dağın ardından alalım mı" dese, akp-mhp "hayır" der. Artık bu ikilinin asgari mantığın dahi fersah fersah gerisinde kaldığı kesin. Heralde burada onları savunuyor olamam!

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    142
    Verilen Beğeniler
    16

(Muhalefet ölümsüzlük iksiri bulsa ve "gidip şu dağın ardından alalım mı" dese, akp-mhp "hayır" der. Artık bu ikilinin asgari mantığın dahi fersah fersah gerisinde kaldığı kesin. Heralde burada onları savunuyor olamam!)

taktire şayan bir yorum @OturanBoğa

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    98
    Verilen Beğeniler
    81

@OturanBoğa
    Aynı mantık muhalefette de var.Bu hükümet dünyanın en iyi şeyini yapsa alkışlamayız dediler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.623
    Verilen Beğeniler
    3.897

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @login

Buna katılmıyorum. Hatta muhalefetin gereksiz bir omurgasızlık yaptığını ve politik tutum alamadığını düşünüyorum. Engelli haklarına dair hükümetin hangi icraatına "hayır" demiş muhalefet?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12