TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    B191006 Avatarı

Son Giriş
    24.07-2021
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    Kahramanmaraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 11.06.2021 tarihinde raporu verip başvuruyu yaptım o günden beri ne gelen var ne arayan ne de e-devlette bi hareket bi tek ben miyim yoksa ben gibi bekleyenler var mı

Üye
    algaNihat Avatarı

Gerçek Adı
    nihat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:18
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    37
    Verilen Beğeniler
    20

@B191006 Gelirler kardeş duruma göre bazen 1.5 - 2 ay sürer ve bir de bizim devlet ağır aksak işler onuda hesaba katarsak normal bir süre sayılır...

Üye
    ALBiNOGER Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:34
    Yaşadığı Yer
    Tekrdağ
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

@B191006

Yenileme mi yoksa maaşa ilk defa mı başvuruyorsunuz? Eğer yenilemeyse muhtemelen heyet bu ay toplanmışsa bile bayram dolayısıyla sizin ödemeniz bu ay yapılamaz. Eğer ilk defa başvuruyorsanız, evinize bir veya birkaç memur gelecek, fotoğraflar çekecek ve sizden bilgiler alacak. Daha sonra bunları sizin dosyanıza yazacaklar, dosyanız SYDV'da mütevelli heyetinin her ay toplandığı rutin toplantılarda görüşülecek ve karara bağlanacak. Olumlu çıkması hainde maaş bağlanacak. Eğer size daha memur bile gelmediyse, önünüzde en az 1 ay daha sürecek bir süreç daha var demektir.

Üye
    Yunus45 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

@ALBiNOGER selam aleykum ben 2022 aylıgı alıyorum ailemden arkadaşmın evine ikahmetımi alcam yani yeni adrese cıkcam süreç nasıl işler yanlız yaşiyo gunluk işlere gidiyo bi sorun olurmu tşkler

Üye
    MERTYIGIT Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:58
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

resmi geliri görünmüyosa sıkıntı olmaz yunus kardeş

ceyran indirimide alırsın ikametin arkadaşında görünüyosa

görünürse

kendi evimi kiramı
    kira olursa daa iyi olur gerçi

Üye
    Yunus45 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @mertyıgıt yok kardeş ev ablasın gunluk isler yapıyo sadece onunla gecındırıyo benim evde 2 kişi sıgortalı işe girdı işte temmuz maaşını alamadık şimdi e devlet uzerinde adresimi arkadasimin yanina taşıdık interneten yeni adresimi ciktisini aldim pzts SYDV vercem hayırlısyla kardeş şimdi demek istedigim kardeş 26sinda baş vuru yapcam buyuk ihtimal agustosda aylıgını alamacam şimdi 2022 lerde başvuru yaptigin tarinden itibaren sayılıyomuş simdi buyuk ihtimal eylulde alcaz şimdi temmuz ve eylul maaşını alcam ortalama ufak bi hesap yapsam ne kadar alırim eylulde sağolasın kardeş

Bendede duygu durum bozuklugu var yani bipolar rapor oranım yuzde 81

Pardon yanliş yazmisim başvuru agustosda yapcam yetismez buyuk ihmimal yani agustosda ve eylul 2 aylık birdemi alcam kardes

Kusura bakma ilaclar kafayı karıstiriyo kardes temmuz 26 sinda basvuru yapcam