TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 39 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    396
    Verilen Beğeniler
    773

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alması lazım vakıf yokuş yapmış mahkemeyle işiniz yok ablanızı vakıf zengin sanıyor

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@(Gölge)

Abi kaymakam a ciktim ozel kalem muduru bana 4 kisi yasiyorsunuz ganede degilse nasil vermiyorlar dedi uzuldu halime tekrar vakif mudurune gittim bana diyor ablan terzi tekrar soyledim o vanda yasiyor 6 cocugu var anneme bakmiyor bana dedi git 15gun sonra gel yanima diye abi inan kafayi yicem 4 kisi yesilkartliyiz eve giren 850tl napcam bilmiyorum

Üye
    karabil07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:40
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Benim anladığım kardeşleri babasının maaşını alıyor annesi de 65 maaşı alırsa zaten kendisi hali hazirda engelli maaşı var

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Yok abi babamin maasi yok kaymakamlik esini kaybeden bayanlara 2 ayda bir 650tl maas veriyordu onu iptal ettik kaymakamlik diyorki kizinin terzi dukkani var sana nafaka verebilir .babamin 1 gun bile sigortasi yoktu .biz 65 yas ayligina annem icin basvurduk nedeni durumu iyi olan evi ayri olan ablan annene nafaka verebilir diyorlar hangi evlat annesine nafaka verebilirki bunu vakiftakilerine de soyledim anlamiyorlar

Üye
    karabil07 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:40
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Annen ile beraber git annen hiç bir gelirim yok 65 yaş aylığına başvurmak istiyorum diye başvuru yapsın

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@karabil07
    Abi basvuru yaprik diyorlar ablanin terzi dukkani var iyide ablam ayni hanede degilki vanda yasiyor biz istanbulda 6 cocugu var vakiftaki mudur tekrar 15gun sonra gel dedi insallah olur abi inan kafayi yicek gibiyim 4 kisi 850tl maasimla nasil gecinelim annem nafaka alsa bir geliri olsa yine neyse dicemde annem yesilkartli hicbir geliri yok

@Kalem abla lutfen yardimci olurmusunuz biz istanbulda yasiyoruz 4 kisiyiz cok zor durumdayiz annemin yaslilik maasina basvurduk reddedildi diyor vakifa gittim sordum ablanin vanda terzi dukkani var denildi iyide ablamin 6 cocugu var vanda yasiyor dedim olsun dediler neden hanedeki kisilerin durumuna bakilmiyor veya eslerin gelir durumuna bakilmiyor lutfen yardimci olun nereye basvurmam lazim annem bakima muhtac hicbir geliri yok ustelik 2 ayda aldigi dul muhtac yardimi da kesildi

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.307
    Verilen Beğeniler
    1.341

@Umutlar3434
    ALLAH yar ve yardımcın olsun.bi tabır var kusura bakma .derler ya eşeği yokuşa sürmek.sizin durmda aynısı.evlatlar anne vebabalarına bakmakla yükümlü ama bakım derken her ay bi mıktar para verir .nafaka anlamında deil.ve bu nafaka deildir.kısaca anlamsız problem çıkarıolar.ablan deilde abının işyeri olmus olsa neyse denirde kı öyle olsa bile nafaka baglanma durmu var dıemezler. 65 maaşı alan çok kişi var bırak başka yerde ıkamet etmelerını çalışan cocuklarıyla beraber yasayan.65 yaş maasında kural sadece 65 yaşı dolduranların eşlerı ve kendı gelırlerıne bakılır çoluk cocuklarının değil.ve annenızn heç bi geliri olmadıgı için 65 yaş maaşının baglanamsı gerekıo.olmazsa bizzat kaymakamla görüşün.adamlar vermemek için direnio yapacak bişi yok kurala aykırı yaptıkları tabii yeni bi yönetmelık çıkmadı ise

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@-mka

Allah razi olsun abi inan oyle zor durumdayizki evde 4 kisi 850tlyle nasil gecineyim kaymakamla gorusmeye gittim bana vakifa git mudurle gorus dediler mudur bana 15gun sonra gel dedi abi ben 15 gun sonra tekrar gidicem abi kayamakamla gorusmek icin de elimden geleni yapicam ilaclarimi alamiyorum annemde kemik erimesi var onun ilaclarini dahi alamiyorum busuru borcum var napicam bilmiyorum

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar 65 yas maasi icin basvuru yaptik ilk basvurumdu reddedildi sonra gidip durumu mudure izah ettim oda bana git 15gun sonra bagliyicam maasi dedi acaba mudurun oyle bir yetkisi varmidir

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar annem icin 65 yas ayligi icin itiraz ettik cuma günü itiraz sebebi evli olan abimin ablamin dukkani varmis reddedildi bizde itiraz ettik cuma gunu acaba kac gun suruyor işlemleri

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.307
    Verilen Beğeniler
    1.341

@Umutlar3434
    yav arkadas kanunmu degısmıs bilmıom ama 65 yaş maasında sadece ama sadece maasa basvuranın eşi ve kendısının gelrınıe sosyal guvencesıne bakılır.abı ve ablanı nıye bahane edıolarkı.

Üye
    heartbroken Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    3

Kaymakamlıklardaki vakıflar biraz "keyfi" uygulamalar yapabiliyor tecrübe ettiğim kadarıyla!
    Engellilerin ilaç ve muayene ücretleri ödenir şeklinde geçmesine,
    burada pekçok kişide ilaç ücretlerini geri alabildiklerini yazmış olmasına rağmen;
    ben gittiğimde : "sadece yeşil kartlılara veriyoruz!" deyip başlarından savmışlardı!

Bende CİMER üzerinden açıkladım durumu bakanlığa,
    3 ay kadar sonra kaymakamlıktaki vakıftan mesaj attılar gel kartını paranı al diye!
    Alıp çektim ilaç-muayene parasını!

Yani biraz uzun sürsede geri dönüşü,
    varsa öyle bir durum, CİMER'e yazın,ayrıntısıyla anlatın durumunuzu.

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@-mka

Itiraz ettik cuma gunu abi halen e devlette reddedildi yaziyor acaba yarin vakifa gitsem mi yine yoksa e devlete dusermi bilgi

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.307
    Verilen Beğeniler
    1.341

@Umutlar3434

biraz daha bekleyıp sonuca göre davranın

Üye
    Umutlar3434 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @-mka

Abi ben gittim kaymakam bey allah razi olsun kalem mudurleri durumumu anlatmis mudure gittim abi olacak dedi yarin toplanti varmis orda olucak dedi merak etme dedi insallah abi ya

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Başlığın Etiketleri