TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 65 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    02.05-2021
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yani bu arkadaş 537 lira alıyosa demekki çalışamıycak durumda değildir demek istediğim
    ben ek işler yapıyorum ben bilmiyomuyum 537 liranın az olduğunu mesela çok zam yapsalar benimde işime gelir
    burda şöle zam yapılsa böle zam yapılsa diye yazınca çaremi oluyo
    ilgili yerlere yazıcan zam isteğini 30 tanemi engelli var benim bildiğim 7 milyona yakın
    zaten çalışamıycak durumda ağır engelliler evde bakım ve 2022 maaşını şartları taşıyosa beraber alıyolar 2500 e yakın yapar
    yani burda 3 tane chp linin hükümeti devleti kötülemekle dertlerine çare bulamazlar demek istediğim

bu arada tuzu kuru zorro merhaba

Üye
    Tekprens Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan Yarar
    Son Giriş
    01.05-2021
    Saat
    22:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    9

@mirhat
    Bay tuzu kuru daha oncede siyasete girmistin ve uzaklastirma almistin ama.hala akillanmamissin hukumet yalayana odulmu veriyorlar ?? Chp sana ne yapti daha agir soracaktim ama bende banlanmayim

Yasaklı Üye
    mirhat Avatarı

Son Giriş
    02.05-2021
    Saat
    20:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    sende kılıçdaroğlunu yalamaya devam et tekprens

kılıçdaroğlu bütün terör örgütleriyle kolkola daha ne yapsın
    hakkariye özerklik chp iktidarında gelecektir diyo

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    04.12-2020
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    19

@mirhat siyasi düşünceni başka yerde konuş. insanlar kıt kanat geçiniyor . birey yani engelli birinin maaş ını sorması zam alıcak olması yetmemesi senin. herangi bir partiyi tutman kötülemen bağlamaz. bu insanları. seçim zamanı insanlar. derdini sıkıntısını oy verirken kullanır. kaybeden veya oy kaybı olan düşünsün. senin hatdine değil.

Üye
    MAĞDUR. Avatarı

Son Giriş
    21.06-2020
    Saat
    02:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

AKP VEYA CHP veya BAŞKA PARTİ bunların şakşakçılığını yapanları derhal banlayın
    Bir umut herhangi bir gelişme varmı diye giriyoruz konulara saçma sapan siyasi mesajlar okuyoruz
    Adminlere duyurulur 😡

Editör
    hozgul Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan Özgül
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1.165
    Verilen Beğeniler
    775

Arkadaşlar lütfen özenerek yazışalım!

Üye
    Minik77 Avatarı

Son Giriş
    03.05-2021
    Saat
    00:42
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

%92 engelli bir vatandaş olarak yazdıklarına cevap vermek istiyorum @mirhat ilk olarak bu mesajı sol el serçe parmağımı kullanarak yazıyorum aklında bir soru işareti kalmasın ikincisi de ben hiç bir partiyi desteklemiyorum çünkü ülkemizde siyaseti çoğunlukla devlet işleri için değil başka işler için kullanıyorlar muhtarlık dahil gelelim yazdıklarına

@mirhat

kesinlikle devletin suçu değil fakat atladığın nokta şu Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında da yazdığı gibi (madde 5)
    Devletin temel amaç ve görevleri, Türk milletinin bağımsızlığını ve bütünlüğünü, ülkenin
    bölünmezliğini, Cumhuriyeti ve demokrasiyi korumak, kişilerin ve toplumun refah, huzur ve mutluluğunu
    sağlamak; kişinin temel hak ve hürriyetlerini, sosyal hukuk devleti ve adalet ilkeleriyle bağdaşmayacak surette
    sınırlayan siyasal, ekonomik ve sosyal engelleri kaldırmaya, insanın maddî ve manevî varlığının gelişmesi için
    gerekli şartları hazırlamaya çalışmaktır.
    bak kırmızı renk özel olarak bu soruna cevaptır.

ilaç asla bedava değil katkı payı ödeniyor , hastane doktor payı ise ilaç katkı payıyla beraber ezcaneye ödenmekte yani oda bedava değil
    iş konusuna gelince de seni takdir ettim elinden geleni yapmaya çalışıyorsun müthiş birşey ama atladığın nokta bırak ülkemizi bu dünya üzerinde hiç kimse aynı şartlara sahip değil sapsağlam insanlar dahi egoist paraya düşkün kendini bilmez bir sürü patron müdür şef amir yüzünden işinden olurken işinden olmasa dahil ne şartlar altında çalışmak zorunda kalırken var engellilerin halini sen düşün o yüzden sen sen ol kimseyi tanımadan rahat etmeye yattığı yerden para kazanmaya çalışmakla suçlama hakaret etme

gelelim son kısma devletin imkanları asla bu değildir bu kadar olamaz bu arada herşey senin bildiğin gibi de değil bu bahsettiğin aş evleri heryerde yok geceleri sokakta aç yatan yiyecek birşeyler bulabilmek için çöpleri karıştıran damı akıtan elektriksiz susuz evlerde boğaz tokluğuna duran çok insan var
    1500tl emekli maaşına seviniyorlar diyorsun, engelli maaşı artı evde bakım alanlar için de 2500tl yakın alıyorlar yeter diyorsun ya yanlış hatırlamıyorsam 20-30 mayıs 2020 arası açıklandı bu ülkede açlık sınırı 2.348tl 24 kuruş yoksulluk sınırı 7942tl 17 kuruş yani düşün ki seni refaha ulaştırması gereken devlet seni açlık sınırında yaşamaya mecbur bırakıyor o yüzden sen sen ol öyle herkesi hainlikle suçlama hakaret etme

Üye
    musberat Avatarı

Son Giriş
    28.11-2020
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş bana sordu ben tam bilemedim… .engelli maas icin kisi basina asgari ucretin 1/3 kadar dusecekmis… bu kisi aileyle yasiyor ve maas alamaz ama yakin bir zamanda farkli bir eve cikacak… haliyle ev kirasi ve dukkan kirasi falan odeyince elindeki para kuş olacakmış… boyle durumda engelli ayligi alabilir mi ne kadar zaman icin alir ne kadar alir%40

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.364
    Verilen Beğeniler
    1.392

@musberat
    engelli maas icin kisi basina asgari ucretin 1/3 kadar dusecekmis… bu kisi aileyle yasiyor ve maas alamaz ama yakin bir zamanda farkli bir eve cikacak… haliyle ev kirasi ve dukkan kirasi falan odeyince elindeki para kuş olacakmış…
    2022de kişi başı gelir 701 tl.asgari ücretin 3/1 i derken ai li hali olacak öyle oluncada kişi başı gelir 701 tl oluo
    burda şöle bişi var.ev ve dükkan kirasi ödicek deyıksın.evi bi konara koyak ondan bişi ollmaz ama dükkan kirası deyınce iş başka.dükkan çalıştıran bildiğim kadar bagkur primi öduo o yuzden bahsettıgın arkadasının engeli %40 deil isterse daha fazla olsun gene 2022 baglanmaz

Üye
    zafer8484 Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    10:03
    Yaşadığı Yer
    Duzce
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli maasi 2020 temuz zami ne kadar

Engeli maasi zammi 2020 temuz nekadar

Üye
    sunnshine Avatarı

Gerçek Adı
    Nilay
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    04:52
    Yaşadığı Yer
    Hiç bir yer
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    21

Bukadar kısa başlıkla bukadar kisa ve net bir konuyu okumanin mutlulugunu yaşıyorum 🤪

Üye
    sshad33 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2020
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    27

% 4,57 zam kesin haziran enflasyonu 3 temmuzda açıklanacak. bence %0.50 -%1 felan da ordan eklenir düz %5 zam gelir %70 engelli maaşına 40 lira felan yani harca harca bitmez :=)

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.364
    Verilen Beğeniler
    1.392

@sshad33
    ne beklıodunuz kı ya da ne beklıok.temmuzda yapılacak zamları zam dıe beklememek gerek ancak ocakta asgari ücret sonucu bellı olana bakın temmuzdan bişi beklemeyın

Üye
    sshad33 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2020
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    27

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @-mka

fark etmiyor ki ya ocakta da aynı zam geliyor fix max 40-45 lira ben ekonomi kötü diye enflasyonu düşük gösterirler diye düşünüyordum öyle de yaptılar da yinede tahminimden yüksek gösterdiler maaş az olunca yüzdeli zam da az oluyo malesef

Üye
    DURSUN DİNCER Avatarı

Gerçek Adı
    Dursun dincer
    Son Giriş
    03.05-2021
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Slm abla 2020 tembusta engelli maaşları neladar alcez
    Her zaman acıklama yapıyordun busefer neden yapmadın

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Başlığın Etiketleri