Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmetekrem Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet ekrem
    Son Giriş
    03.09-2016
    Saat
    05:43
    Yaşadığı Yer
    batman/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Zehirliyaprak VE Bülentbey sizlerin verdiği cevaplar sözün bitiği yerdir. size sonuna kadar katılıyor o yalnış düşüncelere sahip kişileride kınıyorum.her yerde her ortamda tabiki ortamı gerecek ve siyasetçilerin yaptığı yalnışları dolaylı yönden örtbas edecek insanlar olacaktır ama lütfen Hepimiz birlikte tepkimizide koymayı ihmal etmiyelim.SAYGILAR...

Üye
    sedef19 Avatarı

Gerçek Adı
    sedef aydın
    Son Giriş
    04.11-2014
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bülent bey teşekür ederim yorumlarıınız için kızımın birisi böbrek hastası haftada 4kez diyalize giriyor yaşıı 22 diyalize girmeden tansiyon tavan yapıyor diyalizde taban .geldiği zaman kolunu kaldırcak hali olmuyor .okadar zor günler geçiriyoruzki .o halde her yere iş başvurusunda bulunuyor ama almıyorlar .tam gün istiyorlar hep geri çevriliyor burda çoğu engelli inanıyorumki çalışmak isteyen insanlar.keşke her engelliye iş verselerde pisikolojileri birazdaha düzgün olsa ama iş yapamaz diye geri çevriliyorlar.hayata daha pozitif bakarlar . kızımın biriside dawm sendurum konuşamıyor hırçın etrafa zarar veren bir çocuk .dolmuşla gezmeye götürüyordum geçen gün sürekli bağırıp etraftaki insanlara vurmaya kalktı .o an bir beyfendi döndü arkasına nebiçim insanlar var ya çocuklarını susturmasını bilmiyor terbiyesini vermiyorlar dedi .kızım 12yaşında ve benim kızımın engelli olduğunu küçük çocuklar bile anlıyor .bile bile o beyfendi bürsürü sölendi .geçen senede çocuk arabasıı var elimizde diye dolmuşa almadı bizi şöfer .dolmuşta boştu çocuğumla dikeldim kaldıım buna benzer bürsürü olaylar geçiyor başımızdan .arkadaşlar her engellinin zorlukları var hiç birini basite almayalım böyle olmayı hiç kimse istemezdi .herkeze sağlıklı günler dilerim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234