TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 49 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akar_ahmet Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet akar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    25

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aman ha hükümete oy verin yoksa maaşlar kesilir DİPNOT : ������

Üye
    fevzieryilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    CADILLAC_MAN
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    81
    Verilen Beğeniler
    37

Zaten Değerlendirdiniz! 2

-Biz gidersek Memurun maaşı ödenmez
    -Biz gidersek herşey tersine döner.

Şeytan sizi fakirlikle korkutur ve size, çirkinliği ve hayâsızlığı emreder.

Bakara suresi 268.ayet...

Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    943

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Superparka Mesajı Gör
    Birde zaten bu dönemde engelli maaşı almak zorlaştırıldı. Hane gelirine bakmak nasıl bir saçmalıktır ki engellinin maaş olmasına mani olsun. Avrupa'daki engelliler iş arama derdi yaşamıyor bizim ülkemizde aksine engellilerimiz iş bulamıyor.

sadece evde bakım maaşı yada 2022 maaşı olarak düşünme artık engelli sağlık raporu bile almak zor sürekli puan kırpıyorlar . engelli maaşları için belli kriterler var hane başı gelir şu rakama geçmesin bu sistem haksız fiilden zenginleştirmeme yasası , borçlar kanunda yeri var fakir fakir kalsın zengin yürüsün gitsin sistem bu. Avrupa da ki çalışma koşulları ve maaşları ile Türkiye yi hiç kıyaslama hayattan soğursun. Biz de paranın alım gücü yok dediğim gibi düğünlerde çeyrek takan Türk Halkı artık sahte dolar takı takıyor yazık içler acısı bir durum yada düğüne gitmiyor insanlar masraf çıkacak diye emekli evden çıkamıyor para harcamamak için , ayrıca hükümet çeyiz parası veriyor hiç evlenmeyen kişilere ulan dedim ne güzel bir sistem helal olsun bir baktım şartlarına 24 yaşından gün almamak koşulu ile yuh dedim yah yuh 24 yaş bu ne saçmalık

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fevzieryilmaz Mesajı Gör

-Biz gidersek Memurun maaşı ödenmez
    -Biz gidersek herşey tersine döner.

Şeytan sizi fakirlikle korkutur ve size, çirkinliği ve hayâsızlığı emreder.

Bakara suresi 268.ayet...
    paşam önce sakat raporu alan oğlu bilal ile bedelli parası ödeyip askere gitmeyen damadı Afrin e gitsin. bırak burada bakara süresi ile halkı kandırmayı ne geldiyse zaten başımıza dinden geldi biraz mantık biraz akıl çok zor değil.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: besiktas Mesajı Gör
    @İron

İşsizlik maaşı kanunu akp çıkarmadı rahmetli ecevit çıkardı 4447 sayılı İşsizlik Sigortası Kanunu 01.06.2000 tarihinden itibaren yürürlüğe girdi dönemin başkanı rahmetli Ecevitti
    emekliler , polisler ve askerler en iyi zammı Erbakan zamanın da aldı deli zam yaptı ondan sonrası tıraş

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Mesajı Gör
    akp den önce sadece 2022 aylıgı vardı akp geldi evde bakım aylıgını çıkardı kömür bedava gıda bedava daha ne istiyorsunuz cumhuriyet kuruldu kurulalı böyle parti gelmedi

evde bakım aylığı alan kişiler bu sitede ev araba alırsam maaşım kesilir mi diye soruyor sence bu doğru bir şey mi ev araba alabilecek durumda olan kişi devletten neden bakım maaşı alır haram değil mi ?

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: -mka Mesajı Gör
    konu birazcık siyasete kaçmış.tartışma konusu olduğu için cafe bölümüne taşınması daha uygun olur diye düşünüyorum.
    konu başlığını açarken zaten siyasi açmış burada hükümetini eleştiriyoruz diye rahatsız oluyorsan sen cafe bölümünde takıl şekerim. eleştiriye bile açık değilsiniz sizin gibi düşünmeyen ya fetocu yada vatan haini zaten

Üye
    Superparka Avatarı

Son Giriş
    26.08-2019
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2

@İron

Aynen iron eğer 2019 da birşeyler değişmezde artık Avrupa'ya göç edeceğiz bu gidişle

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    861
    Verilen Beğeniler
    854

[QUOTE=İron;1978543]cafe bölümünde takıl şekerim. /QUOTE]

şekerim??? merak etme cafe bölümünede takılıyorum.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: İron Mesajı Gör
    konu başlığını açarken zaten siyasi açmış burada hükümetini eleştiriyoruz diye rahatsız oluyorsan sen cafe bölümünde takıl şekerim. eleştiriye bile açık değilsiniz sizin gibi düşünmeyen ya fetocu yada vatan haini zaten
    nerde söylemişim benim gibi düşünmeyenleri fetocu yada hain diye.konu engelli parasal hakalr bölümüne açılınca iş siyasete dönüşmüş herkes kendı siyasi görüşüne göre yorumlar yapmış böyle oluncada bu tip paylaşım ve konular cafe bölümünde olduğu için oraya taşınsın dedım.sende ordan beni ben gibi düşünmeyenleri fetocu yada hain gördüğümü söyledın ne alakası varsa şekerinde oldum

Üye
    black bishop Avatarı

Gerçek Adı
    tosun
    Son Giriş
    21.09-2019
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    83
    Verilen Beğeniler
    5

Verilen hak geri alınmaz ancak bedensel açıdan imkan söz konusu ise yardıma bel bağlamamak bi işe girip çalışmak geleceği garantiye almaktır.

Üye
    Salim G. Avatarı

Gerçek Adı
    Erdinç G.
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    46

Hayır kesilmez...
    Sadece oran düşer....Oda şöyle düşer.
    AKP nin seneden seneye 1 2 3 4 5 şeklinde arttırdığını 5 senede 5 artış olurken
    Bir sonraki hükümet başarısız olursa yıldan yıla 5 5 5 5 5 6 6 6 şeklinde verir. 8 senede 2 artış olur.

Yani bildiğin zamanın Asgari ücreti olur...Hep aynı aylığı alırsın...enflasyon çıkar...zamlar fırlar aldığın para aynı kalır.
    Bu yardım parasıdır isterlerse keserler tabi ama kolay değil...

AKP den iyisi varsa ona verin 4 8 10 diye artsın....
    Lakin Ben hükümet olsam böyle koyun muhalefet sürece gıdım gıdım vermeye devam ederim. Nasıl olsa sorgulamıyorlar...%50 garanti... Zorlayacak adam yok olanında zekası yok...zekası olmayan adama oy vereninde zekası yok. öyle gidiyor

Üye
    stres03 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    01:37
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    16

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @Superparka

4 milyon suriyeliye ek 1,5 milyon afgan ve pakistanlı erzurum a yerleşti bile gelenler de yollarda daha çok mülteci var diyor..bizede yol görünüyor ama alırlarmı bizi avrupaya acaba?

https://www.ajanshaber.com/afgan-goc...-haberi/422521

Üye
    Demirrresul Avatarı

Gerçek Adı
    resul demir
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben bu konuyu merak ettiğim için açtım.siyaset yapmak,sen ben muhabbeti yapmak için değil. lütfen birbirinizle tartışmayın.herkes bildiği doğru bilgiyi söylese yeter. unutmayın ki hepimiz aynı geminin içindeyiz.Allah yardımcımız olsun.

Üye
    Superparka Avatarı

Son Giriş
    26.08-2019
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    2

@stres03

Öyle valla dostum denemeden bilemezsin diye deyim varya. Yinede Allahtan umut kesilmez.

Üye
    Alpaslan35 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    24

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Asla kesilmez.

Kesilse bile çok daha iyi şartlarda yeni düzenleme yaparlar.

En kötü ve en vicdansız hükümet bu hükümettir. İnşallah hepimiz tez zamanda kurtuluruz.

Hiç bir hükümet bunlardan daha kötü olamaz.

Bunlar o kadar vicdansızlar ki, özellikle de özürlü emekliliklerini haksız yere kaldırıyorlar.

Çevremde sakat olup da, emekli maaşları kesilen onlarca insan var.

Bu vicdansızlardan bir an önce kurtulmak elzemdir.

Sakın ola ki kimse kalkıp da bunları bana savunmasın ve cevap vermesin.

Türkiye cumhuriyeti bunlar kadar vicdansız bir hükümet daha görmemiştir kurulduğundan bu yana. Acıma duygusu diye bir şey yok bunlarda.

Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    943

@stres03

valla mısır , enginar , pirinç , nohut , petrol , doğalgaz, elektrik , angus derken ilk defa Suriyeli ve afgan vatandaşını ithal ettiğimizi görüyorum ya daha ölsem gam yemem ülkeye ucuz işçilik lazım bu adamlar yarı yarıya it gibi çalışır. Afganistan ve suriye ye bakarsan Türkiye bunlar için bulunmaz nimet sayılır bizim 30 yıl gerimizden gelen ülkeler bunlar tabi bizde batının 30 yıl gerisinden geliyoruz o ayrı bir konu

@Salim G.
    2000 yılından sonra işe girip emekli olmak isteyen kesime yaptıkları ali cengiz oyunu gibi abo : %70 den %30 düşmesi gibi sana katılıyorum . buna bu hükümet güncelleme yaptık revize yaptık gibi deyimler kullanıyor adamlar işi çözmüş alım gücü bitmiş artık kim ne derse desin evet MHP 1 martta akp ye dedi ki yahu kardeşim asgari ücretin altında emekli maaşı olmaz 900tl emekli maaşı alan var güncelleme yapın düzeltin ve Akp nin cevabı maalesef ret etmek oldu. ne chp ne akp ne MHP hepsi birbirine çalışıp halkı sömürüyor

Üye
    ozi82 Avatarı

Gerçek Adı
    Ozi
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    122

dostum çok güzel söylemişsinde, çatır çatır yasa değişiyor bu ülkede, unuttun sanırım.

Askıda Üyelik
    Duman6Kestik Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    77
    Verilen Beğeniler
    15

Ben hükümet değişirse yardımların daha da artacağını düşünüyorum ama tabi herkesin düşüncesi farklı kime oy vermek isterse ona versin.

2 milyon afgan geliyormuş ve bunların çok büyük kısmı erkek 20li yaşlarda erkek sonra demeyin is bulamıyorum diye ülkeyi mülteci kampına çevirdiler, olan bize olacak lütfen dikkatli düşünün.

Üye
    stres03 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    23.08-2019
    Saat
    01:37
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    16

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    [QUOTE=İron;1979088]@stres03

ayrıca peru,kolombiya ve küba'dan da hırsız ithal ediyoruz...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/peru-kolombiya-kuba-bursada-buyuk-operasyon-40792866

VurdukDibine

2 milyon afgan geliyormuş ve bunların çok büyük kısmı erkek 20li yaşlarda ...

son günlerde haberlerde hırsızlık,gasp,tecavüz,şiddet vb.suçları işleyenlerin uyruklarına bakarsak ya suriye yada afgan vatandaşı...

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon