TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sezerkaratas Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba ;

Annemin üzerine 2022 ayalığı mevcut.

Rapora ittiraz ettik oranı yükseltmek için Ekim ayında ittiraz ettik hala yeni rapor sonuçlanmadı işlemler yetişmedi. Bunun için engelli maaşımızın yatmadığını düşünüyorum 144 Aradım muhtac olmama sebebiyle red edildi diyolar başka bişey demiyorlar

Aile Sos. Bakanlığından Daha once cok kez denetim için arkadaşlar geldi ve biz gene maaşımızı almıştık. Rapor ittiraz ettiğimizden dolayı mı iptal oldu Yeni rapor ile tekrar başvuralım mı acaba ?
    Eski rapor oranımız % 65 şimdi yeni oranımız % 87 dediler.

Üye
    .mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.536
    Verilen Beğeniler
    1.452

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gelirinizde bir değişiklik olmadıysa muhtaçlıktan çıkmamışsınız demektir itiraz edebilirsiniz ve ödenmeyen o kısımlarıda alırsınız ama gelir artışı olduysa hane kişi başı gelir 423 lirayı geçtiyse isterse raporunuz daha yüksek olsun maaş alamazsınız.Keşke önce raporu çıkarıp öyle başvuru yapsaydınız.yeni %87 oranlı raporla 1700 lira cıvarında maaş alırsınız.Eğer yeni raporunuzda ağır engellı evet yazıyor ve kişibaşı gelir 847 liradan az ise evde bakım maaşına başvurun.