Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tutku205 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    18:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi akşamlar.benim oğlum 13 yaşında daha önce evde bakım ücreti için başvurumuz olmuştu ama bağkurumdan dolayı red gelmişti bağkura borçluydum zaten bende iptal ettirdim..yeniden müracat yaptım %75 ile rapor aldık mal müdürlügündeki memur bana siz alamazsınız dedi yıllık gelirimiz 2700 tl almamız için 81tl olması gerekiyormuş.eşimin arazisinden dolayı 2700tl yıllık gelir gözüküyor.evdeki birey sayısı 7 eger bireylere bölersek bu geliri 32tl çıkıyor beni bu konuda aydınlatırsanız minnetkar kalırım tşkler

Üye
    mevlude Avatarı

Gerçek Adı
    Mevlüde
    Son Giriş
    11.04-2013
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi akşamlar;

Yıllık geliriniz bölündüğünde aylık 89 tlnin altında çıkıyorsa herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan faydalanmıyorsanız engelli maaşından faydalanabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz ağrı engelli ise ve günlük işlerini tek başında yapamayacak durumda ise bakım hizmeti içinde başvuru yapabilirsiniz.

Üye
    tutku205 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani bölündügünde derken birey başınamı?kısaca 2700tl yıllık gelirimiz var evde yaşayan 5 çocugum eşim ve ben.bende çalışmıyorum yeşilkartım var tek sosyal güvencemde bu net bir şekilde faydalanabilirsiniz veya faydalanamazsanız derseniniz sevinirim.tşkler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

18 yaşından küçük çocuklar adına 2022 maaşı alabilmek için, babanın aylık gelirinin 87 tl'den az olması gerek. Yani, kişi başına düşen gelir veya giderler çıktıktan sonra sakat çocuğa düşebilecek gelir değil, babanın salt aylık geliri önemli.
    2700 / 12 = 225 tl. olduğu için aylık gelir, bu durumda çocuk adına 2022 maaşı alınması söz konusu olamaz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    tutku205 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2700tl lik gelir araziden geliyor ve eşimin üzerine eşimin geliri olarak gözüküyor,artı bana yeşil kart verdiler yani saçma geliyor bana gelirimiz asgari ücretin bile altında 7kişilik bir aile ve gelirim çok olduu için alamam söyleniyo