Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 44 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    salih turkan sizin çocuğunuzun rapor oranı deniz feneri arkadaşımızınkinden düşük olabilir ve bu yüzden daha az birikmiştir.Veya kaymakamlıkta geç işleme alınmıştır dün açtığım başlıkta ( rapor oranlarına göre 3 ayda alınan maaşlar ne kadar ödeniyor ) eğer okursanız bülent bey bunun açıklamasını yapmış %40-%69 530 tl ve %69-% + 830 tl dolayısıyla rapor oranı yüksek olanın aldığı miktarda yüksek..Thedeniz feneri bizler uzun açıklamalar görmeye alışmışız demek ) sadece benimki neden hala pasif ne zaman işleme alınacak onu merak ediyorum teşekkürler

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    11:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benım kızımın raporu yuzde 95 ben anlatamadım galıba yada yanlış anlaşıldım ben burdan hıc kımseyle bır polemıye gırmek ıstemıyorum hepımızın amacları bellı ben denız fenerıne de yanlış bışey soyledığımı düşünmuyorum eyer oyle anlaşıldıysam ondan bır ablası olarak özur dılıyorumben 20 yıldır engellılerle bır aradayım onları kıracak hıc bır şey yapmamışımdır değıl normal gorunen ınsanları bıle kırmam kı onlar benı kırsalar bıle ben acaba benımkınde bır yanlışlıkmı var dıye yazmıştım 2 yıla yakın oldu beklememız o yuzden yoksa bız burda sorunlarızı paylaşıyoruz kavga etmıyoruz ben 43 yaşındayım 20 yaşımda tek başıma bır engellı cocuk buyutuyorum hepınızın derdını bılıyorum cunkı aynı dılı konuşuyoruz bız

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Galiba bende yanlış anlaşıldım sayın türkan kıızınızın rapor oranını bilmiyordum sadece tahmin yürüttüm size bi yardımı olur diye siteminiz banaysa eğer kusura bakmayın hiç art niyetim yoktu.Size ,benim anneciğime ve tüm engelli çocuğuna sahip annelere Yüce Rabbim güç ve kuvvet versin Alhah sizlerden razı olsun bu sıkıntı içinde geçen günlerin mükafatını Rabbim elbet en güzel şekilde verecektir..Hakkınızı sonuna kadar arayın gerçekten çok uzun süre olmuş inşaallah istediğiniz gibi sonuçlanır aeo...

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yok ben kımseye sıtem etmedım ama yalış anlaşıldım dıye üzüldüm ben burdan hıc kımsyeı kırmak ıstemem soyledığın sözler ıcın teşekur ederım alah nerde varsa bızım gıbı engellı cocukların annesıne gayret kuvvet versın sabır dılıyorum hepsıne ama onlar bızım canımız sacının telıne kıyamam ben kızımın sende alaha emanet ol teşekurler

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gecen gun aradığımda bane 1 hafta sonra arayın demışlerdı paranın yatıp yatmadığını soyleyelım bugun aradım daha ışlemde maaşınız bellı değıl dedıler ben anlamadım mayıs 20 ılk aylık ödeme dıyor ama bugunkı memur daha şlemde dedı hıc bır şey anlamadım

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı sabahlar herkeze benım sabah bılgı mektubum geldı: http://www.engelliler.biz/forum/muht...tml#post239362

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi öğrenmek istediklerimi lütfen cevaplayınız.ve yol gösteriniz.

1) 2022 sayılı kanun uyarınca bankada biriken toplu para için bugün adresime bilgi mektubu ulaştı.bu mektupla güç bela bankaya gittim.ve para gözükmediğini öğrendim.bu konuda ki birikimlerinizi bekliyorum bir...

2) doğum tarihimin son rakamına göre ayın 7 sinde çekmem gereken ilk aylığım içinde bugün darıca ptt şubesine gittim.orada da herhangi bir ücret görünmediğini öğrenerekten elim boş eve döndüm.

hem toplu para hemde ilk maaş ödemesi konusunda bundan sonra neler yapmalıyım?saygılarımla

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben cuma gunu 170 nolu telefonu aradım ve bana paramın daha bankaya yatmadığını soyledıler ama 3.veye 4 gun sonra yatar dedıler bızı tekrar arayın dedı yanı ankaradan oğrenmeden paranın yatığını bankaya boşa gıtmış oluyoruz benım oğrendığım bu ama maaş ıcınde gununuzde bı gıdıp deneyın dedı ordakı memur burda başka bır bılgı yok dedı sende bı ara bakalım 170 sana ne cevap vercekler ablacım ve burda bızle paylaş telefona cıkan memurlar cok ıyı ıstedığın bılgıyı verıyorlar

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla 170 nolu numarayı aradım.biz buradan sadece kısıtlı bilgilere ulaşıyoruz dedi.ve zaten benim bildiğim şeyleri bana sayıp durdu.toplu parayı ve ilk maaşı çekemediğine dair primsiz ödemeler genel müdürlüğüne dilekçe yaz dedi.şimdi bu konuda bülent beyin yorum ve bilgilerini bekliyorum.he birde darıca^daki ptt şuebesi birde gebze şubemize git oraya sor dedi ilk maaşını.bizim için gidip gelmeler çok kolay ya...yarın birde oraya gidecem.(gebze ptt ye telefon açtım bilgi alma amaçlı telefonla olmaz diyeerkten illa gelin dedi)

ne toplu parayı çekebildim.ne de haziran 7 ye ait ilk aylığımı ...boş çıktı hesaplar...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BÜLENT bey yorumlarınızı bekliyorum.biriken toplu paramı çekemedim.bilgi mektubu bugün elime ulaştı.bankaya gittim para falan gözükmüyor dediler....doğum tarihimin son rakamına göre ptt den 7 sinde çekmem gereken parayı tatile denk geldiği için bugün çekmeye gittim.oradada aynı şey söylendi.para falan gözükmüyor.ne dersiniz bu durum hakkında.saygılarımla...artı yarın primsiz ödemeler genel müdürlüğünü telefonla arasam bu konuya cevap alabilme şansım olabilir mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bilmihyorum ki.
    Başka bi banka ve PTT şubesine gidip deneyebilirsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yarın birde zor bela savaş vererek gebze ptt şubesine gitmeyi deneyecem.bakalım onlar ne diyecek?cevap için saolun.yarın primsiz ödemeler genel müdürlüğünü telefonla arasam bu konuya cevap alabilme şansım olabilir mi?

Üye
    akumsal Avatarı

Son Giriş
    28.12-2009
    Saat
    00:55
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimkide ilk aylık ödeme 20 mayıs bildiri kağıdı geleli 1 hafta oldu hala yatmadı ben ilk defa alacam hembankadan hemde pttdenmi alacam para nasıl olacak anlamadım 170 i arıyorum her aramamda 1 hafta sonra arayın diolar

Üye
    thedenizfeneri Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Ergün
    Son Giriş
    06.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ/DARICA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün sorunlarım hakkında primsiz ödemeler genel müdürlüğü bilgi edinme servisini aradım.toplu paranın daha bankaya havale edilmediğini öğrendim.cuma günü tekrar aramamı söylediler.ptt ilk maaşına gelince dediği ben ilk maaşımı eylül ayında çekecekmişim.bana biraz garip geliyor bu olay ama neyse...inşallah eylül ayına para çekmek nasip olmazda bu ay sonunda ki emeklilik davamdan benim adıma olumlu sonuç çıkar...

primsiz ödemeler genel müdürlüğü bilgi edinme servisini aramak isteyen arkadaşlara telefon numarasını vereyim...0312 4581036 -37-38-39-40

Üye
    salih_turkan Avatarı

Gerçek Adı
    gulcın
    Son Giriş
    20.10-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bende sabah tekrar aradım ankarayı daha yatmammış dedıler bugun gıdın maaşınızı cekın dedıler postaneye gıttım kızım 89 luperşembe gunu gel dedıler bakalım hayırlısı

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon