Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 25 mesajın 16-25 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    08:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Emekli Nevi

ÖDEME DURUMU
    18/05/2009 TARİHİNDE KISIT ÖDEME

TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 27/04/2005
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 23/05/2007
    FERAGAT NEDENİYLE AYLIK DURDURULDU. 23/05/2007
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 10/04/2009
    2022 SAYILI YASAYA UYGUN OLMAYAN RAPOR YAZISI YAZILDI. 18/05/2009

bana burda yazılanalrı acıklarmısınız? öncelikle ve önemle kısıtlı ödeme???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Aynı tarihte bir yandan yasaya uygun olmayan yazı bir yandan da kısıt ödeme ibaresinin olması kafa karıştırıcı. Hangisi son işlem bilemiyorum.
    Eğer kısıt ödeme son hareketse, o zaman maaş bağlandı demektir. Size bir evrak gönderecek kurum ve o evrakla birlikte gidip biriken maaşı (ve başvurunuz süresince geçen zamanda maaşlarda ortaya çıkan artıştan dolayı biriken maaş farklarını -kısıt ödeme adı altında) alacaksınız ziraat bankasından.
    Ama yok, raporda uygunsuzluk son tespitse, o zaman yeni rapor çıkartmanız için size bir yazı gönderecek kurum. O yazıyla hastaneye gideceksiniz...

170 numaralı telefonu arayıp bilgi almaya çalışabilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OturanBoğa;
    kısıtlı ödeme ne demek ban onu söylermisiniz?
    kurum bana evrak mevrak yollamadı nede mal müdürlügüne nede raporun alındıgı hastaneye bende yeni uygun olan bi rapor cıkarttım 15 gun önce malmüdürlügünden üst yazı ile yolladı?

bu 170 numartlı telefonu nasıl arıyoruzki hem ???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Yukarıda yazdım: başvurunuz süresince geçen zamanda maaşlarda ortaya çıkan artıştan dolayı biriken maaş farklarını kısıt ödeme adı altında alacaksınız

sabit hattan arayacaksınız 170 numaralı telefonu. SGK'nun bir hizmeti...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maşımız yatmış hemde bir hayli toplu hemde 6. ayda yatmış zirraat banaksına 4 bucuk milyar civarı. ama ben uygun olan raporu daha 15 gün önce yolladım nasıl oldu anlamadım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

TC kimlik kartınız ile bir Ziraat Bankası şubesine gidip Özel İşlemler birimine sorarak şansınızı deneyin.

Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

maaş yatmıs ama neye gore toplu para neye gore yatıyor basvuru yaptıgımız tarihren itibarenmi yksa raporun cıktıgı tarihten itibarenmi neye gore?
    10,04,09 da evrak tahsis servisine gonderıldi. ..
    03-2009 gibi bi tarihte bas vuru yaptım.
    18,05,09da kısıtlı ödeme diyor.
    raporu aldımız tarih de 06-2008 li bi tarih

biizm ne kadar toplu para yatması lazım hanbgi tarihler esas alınarak????????

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.251

Tüm evraklarla birlikte kaymakamlığa başvurduğunuz tarih kabul edilmiş olmalı.
    Çook kabaca, 4500 / 800 = 5 dönem maaşı. Bu da 1 yıl 3 aydan beri birikiyor anlamına gelir.

Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

az önce cektım 4,616 tl. bizim hesabimiza gore rapor 00.05.2008 tarihinde cıkmıstı bu tarih esas alınarak ödeme yapılmış?

bi de aradım 170 sordum kagıt yollamadınız dedim, artık yollanmıyor dedi toplu çekmek için...

Üye
    herg3l3 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2009
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    KAR8 ibaresi ne demek?
    emekli nevi:sakatken ; neden emekli nevi muhtaç yazıyor artık. muhtaç aylıgı ne kadar ? duyduguma gore her ikisi birden alınabiliyormuş. muhtaç ve sakat?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12