TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahim118 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet demir
    Son Giriş
    08.01-2021
    Saat
    12:15
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @-mka tam anlatamadım onun için tekrar yazayım benim engelli raporum var 2022 maaşı için başvuru yapacağım hanede çalışan yada sigortalı olan yok oğlum asker onun sigortasından yaralanıyorum başka ilde görev yapıyor aynı hanede değil yani bu soruyu şunun için soruyorum 2022 yada vakıfların verdiği maaş başvuru şartlarında herhangi bir sağlık güvencesi olmayacak diyor ben bu durumda maaş için başvuru yaptığım zaman red edilirmi

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    04.12-2020
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    19

@ibrahim118 abicim konu hakkında daha iyi bilgisi olan vardır. ama benim size şu tavsiyem 2022 artı 2010 yasası var vakıflar genel müdürlüğüyle görüş 2010 yasasından yararlanmak istediğini söyle nasıl bir yol izliyeceğini sor. 2010 yasasından yararlananların maaş ı yüksek oluyor 2022 ye göre

Üye
    ibrahim118 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet demir
    Son Giriş
    08.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

@fkrtce teşekkür ederim aklımda zaten sydv ve vakıflar Genel müdürlüğüne başvuracağım bakalım nasip vakıflar iyide belli bir kontenjan oluyormuş zor görünüyor keşke bir dayım olsaydı

Üye
    fkrtce Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    04.12-2020
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    19

@ibrahim118 benim devlet dairelerinde işim olursa masa maşı memuruyla muhatap olmam gerekirse 1 veya 2 saat beklerim müdür veya müdürden daha yetkili kim varsa derdimi üst makama arz ederim ve sonuç almışımdır çoğunlukla. masa başı memuruna bırakırsan işini kaydını alır git der artık bekle olucakdiyeki zor.. artı yanlış anlaşılmasın. engeli bireylerin bazıları ters konuşuyor memurlara bu yüzden bazı memurlarda sallıyor. tatlı dil ile derdini iza et eminimki olur inşallah..

Üye
    ibrahim118 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet demir
    Son Giriş
    08.01-2021
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @fkrtce bu durum kişiye göre değişiyor müdürde olsa insanlık vicdan merhamet yoksa seni dinlemez onun için için dayı lazım maalesef salı yada çarşamba gideceğim vakıflar il müdürlüğüne bana diyecekleri şu kontenjan dolu yapacak bişey yok ama benim bu iş için yetkili biri arasa vakıfı o zaman olur

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Başlığın Etiketleri