Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 31 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ya arkadaşlar bu 2022 kesilicekmişde filan ya bunları nerden cıkarıyorsunuz herifler tbmm kanun tasarısı sunmuşlar 2022 aylık verilsin diye siz neden bahsediyorsunuz dogrusu anlamadım ÖYLE BİRŞEY OLAMAZZZZZZZZZ

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bencede olmaz onlar bize yasalar geregi bu hakkı tanıdılar birde cezmaı keescekelr bizhırsızlık yaomadık devletten zorla almadık .bu söylentinin aslı astarı neyse çıksın ortaya.bir deli bir taş atıyor kuyuya milet temizlemeye çalışıyor

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sibel haklısın
    benim bir teyzeoglu var calıştıgı kuruma gitmiş devlet nema dagıtıyor demiş ziraat bankasından yani kendi uydurmuş e kurum bankaya akın etmiş bu teyzeoglu durmuş düşünmüş demişki ya dogruysa en iyisi bende gideyim bende alayım demiş yani kendi yalanına kendiside inanmış
    hakkaten delinin biri taş atmış o delide inanmış bu yalana

Üye
    nur_y Avatarı

Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar. bu benim uydurmam değil. izmit mal müdürlüğünde bu işlere bakan müdire hanımla görüştüm ve aynen anlattığım cevabı verdi.. ortada bir uydurma varsa müdire hanımın uydurmasıdır. o mevkie bir insanında böyle bir şey uydurmas pek normal bir şey olamaacağı için inandım...istarseniz o müdire hanımın adınıda öğrenip burda yazabilirim.. dileyen arasın konuşsun...

bir ayrıntıyı gözden kaçırmayın. evde bakım ücreti alanlar bu kapsama giriyor. yani evde bakım + 2022 maaşı alınmayacak dendi. sadece 2022 maaşı alanlar bu kapsamda değil.

Üye
    nur_y Avatarı

Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benimde tam olarak bilgim yok ama 2022 alan evde bakım için baş vurup kabul olursa 2022 den aldığı maaş bilinmediği için almaya devam eder.. ilerde ortaya çıktığında cezalanırmış.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak saygı deger kardeşim okunu atıp yayını gizletiyorsun böyle sacma sapan şeyleri ortaya atmayın engelli kardeşlerimin kafasını karıştırmayın ortaya attıgınız şeyleri saglam yazılarla ıspatlayın bu şey rtesmi gazetede yayınlandımı meclisten gectimi bir tv kanalı kaber yaptımı yok sadece bilmem izmitte bir mal müdürü demiş böyle şeyleri geçin kardeşim

ayrıca GOOGLE de yazdım hiç alakalı bişey cıkmadı olsaydı cıkardı o kesilicek denen (mal)müdürüne dermisin saygı deger arkadaşım acaba neye dayanarak bunları cıkarıyorsun de sana zahmet ıspatlarmısın de veya elinizde böle bir yazı varmı de

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bülent sanakatılmamak elde degil ben 2022 maşı aldıgımda evde bakım ücretinede baş vurdum bizzat herşeyi incelediler maaşı geliri herşeyi hesapladılar ve ikisinde alabilrisnidiye bildirdiler ve bunu bana bagladılar baglayanda onlar biz zorlamı aldık. hakk ettigimizi söyliyen onlar .birde cezasınımı kescekelr kendi yaptıkları hatanın cezasınımı kescekler.yasal oalrakta hakkım yasalra göre hak ettigim için verdiler.tv de duyduguma göre milet vekilelri engellielr için birçok yasa geliştirmişelr kendi başalrına hayatlarını sürdürebilmek için bir çok yasalar çıkcakmış.benim mantıgım kabul etmiyor bunu .

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saygı deger kardeşim biz evde bakım olsun 2022 maaşı olsun ödeme günlerine 10-15 gün kala korkuyoruz acaaba bu ay verirlermi yoksa kesilirmi diye saglam deyilya sonuçta yardım işte insanların içinde bir korku bir panık başlıyor buda buraya bu forma yansıyor

Üye
    nur_y Avatarı

Son Giriş
    11.07-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli kardeşlerim. bende sizler gibi evde bakım ücretine baş vurdum kabul edildi ve 2022 maaşını yükseltmek için neler yapmam gerektiğini sorduğumda bunlar söylendi yoksa bu benim temennim yada uydurmam değil. bende daha önce bu işlemleri yapanlardan bilgi almak ve ona göre hareket etmek için bu konuyu burada dile getirdim. sayın moderatörümüz oturanboğa bu konu hakkında araştırma yapacağını söylemişti onun cevabı doğrutusunda baş vuruda bulunmak için bekliyorum. kaynım şu an 545 tl alıyor. sakatlık derecesi %90 ve bu orana göre alması gereken miktar 830 tl. dendiği gibi bir uyğulama varsa aldığımız 3 aylıkta kesilmesin korkusuyla hiç bir şey yapamıyoruz. amacım aydınlanmak kaos yaratmak değil.....

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sende haklısın kardeş ama sanmam kessinler

Üye
    güllü123 Avatarı

Son Giriş
    17.05-2009
    Saat
    21:02
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar teyzem sakat aylığı alıo bende ona bakıorum ve bende bakım ücrei bağlatmak istiorum ne olur biri bir yol göstersin çıldırıcam teyzeminde maaşı kesilirse ben ne yaparım ??

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sana vermezler zannedersen cünkü benim bildigim birinci dereceden yakınlık olucak kardeş

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakın kardeşlerim ben de hem 2022 maaşı hemde bakım parası alıyorum. şimdi bakım parasını annem alıyor oun adına yatıyor beni ilgilendirmiyor resmi olarak. bana devlet sadece 2022 maaşı veriyor. anlata bildim umarım ceza uygulanır gibi laflara aldırmayın biz zorla veya sahte belgelerle aylık almıyoruz. kendi hatalarının bedelini bize ödetemezler.

Üye
    pınar yöyen Avatarı

Gerçek Adı
    pınar yöyen
    Son Giriş
    19.07-2015
    Saat
    22:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evdeki kişi sayısı ve gelir durumuna göre evde bakım ücreti kesilebilir yada hiç verilmeyebilir. Bildiğim kadarıyla kişi başı geliriniz 380 TL'den fazla çıkarsa evde bakım ücreti alamıyorsunuz.

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selamün aleyküm böyle birşey yok sanrısam benimde bakım maaşım var annem alıyor ama böyle birşey demediler sacma hem özürlü 2022 alıyorum hemde bakım maaşı daha bakım maaşı alamadıkya neyse :::::::::::::::::::::::)))

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

LinkBacks (?)

1. 17.08-2010, 19:12