TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibrahim673 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2018
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aralık ayında İstanbul Esenyurt SYDV'ye 2022 maaşı için başvurdum.Kalabalik bi yer olduğu için işlemlerin biraz uzamasını zaten bekliyordum,hane ziyaretine ancak geçen hafta gelebildiler lütfedip.Su anda da maas halen mütevelli heyetinin degerlendirme aşamasındaymış.Kanunda bir ay içinde tamamlanır yazıyor hadi bir ay olmadi iki olsun ama 2 buçuk ay geçti bi maaş bağlanmaz mı yani.Bimere sikayet yazdım ne sonuç alırım sizce?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    00:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    993
    Verilen Beğeniler
    244

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ibrahim673 kanunda değil yönetmelikte yazıyor. ilgili yönetmelik "2022 sayılı Kanun kapsamındaki aylıklara ilişkin tüm iş ve işlemler, başvuru tarihinden itibaren en geç bir ay içinde tamamlanır." diyor. vakıf baya gecikmiş siz de şikayette bulunmuşsunuz BİMER'e. bir yaptırım olmaz vakfa. şikayetiniz sadece sürecin hızlandırılmasını sağlar.
    arada sık sık e-devletten 2022 aylık durumunuzu kontrol edin. aylık durumu "devam ediyor" yazıyorsa baglanmış demektir.