Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    love_is_blind Avatarı

Gerçek Adı
    murat selçuk
    Son Giriş
    15.10-2016
    Saat
    04:12
    Yaşadığı Yer
    bandırma/balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selamlar.Ben sizlerin verdiği fikirlerin de yardımıyla 3 ay önce vergi indirimi aldım ve şükürler olsun emekli oldum.

Birkaç gün önce mahallemizin kahvesinde 7 yaşında geçirdiği menenjit hastalığı sebebiyle %83 özürlü kalan bir arkadaşla tanıştım. Herhangi bir maaşı olup olmadığını sordum, yok dedi. Ablası ile eniştesi bakıyormuş. Hiç ssk girişi yokmuş.
    Arkadaş kendi başına birşeylerin arkasında koşabilecek durumda da değil. Eniştem inşaatte çalışıyor,koşturamaz diyor. Ablası da köyden buraya gelmiş bilmiyor hiç bir yeri. Bu arkadaşa ben yardımcı olmaya çalışsam ne yapabilirim? Nasıl bir gelir bağlanabilir buna?
    Sonuçta ablası ömrü boyunca başında kalamayabilir.

Bu arada bu arkadaş 1977 doğumlu,yani 39 yaşında.Bize bir fikir verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Üye
    ALBAYSUSİ Avatarı

Gerçek Adı
    YENER YALÇINER
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba benimde böyle bir arkadaşım var kalp damardan %74 raporlu kaymakamlığa gittik yardımcı oldular şimdi 3 ayda bir 1500 lira alıyor siz kaymakamlığa bir gidin yardımcı olurlar.

Üye
    love_is_blind Avatarı

Gerçek Adı
    murat selçuk
    Son Giriş
    15.10-2016
    Saat
    04:12
    Yaşadığı Yer
    bandırma/balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkürler.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    11

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @love_is_blind arkadaşınız raporu ve t.c. kimliğiyle birlikte kaymakamlıkta bulunan vakfa (SYDV) gitsin ve % 70 ve üstü bakıma muhtaç engelli aylığı için başvursun. eger hanede kişi başına düşen aylık gelir 392,49 TL altındaysa arkadaşınıza 2022 bakıma muhtaç engelli aylığı baglanacaktır. aksi takdirde mümkün değil.