Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    01 .12.2008 hesap kesim tarihi diyor birikmiş toplu paramı aldım.fakat ocak şubat mart diyerek 3 ay olarak hesapalrsak mart ayında ilk maaşımı almam gerekir postanede görünmüyormuş ikinci maaşım hazirana geleceginden ben dilekçemi yazmam gerekir gerekirse nasıl yazabilirim örenek verirseniz sevinirim iyi günler.arkadaşalr çok lazım biran evel cevap bekliyorum

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    86
    Verilen Beğeniler
    75

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI
    Primsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Sosyal Yardımlar Daire Başkanlığı'na

........... karar numarası ile kurumunuzdan 2022 sayılı yasa çerçevesinde maaş almaktayım.
    2009 Mart dönemine ait maaşımı PTT'den hesabımda para olmadığı gerekçesiyle alamadım.2009 Mart dönemine ait maaşımı Haziran döneminde ikinci dönem maaşımla birlikte ilgili PTT'ye yatırılmasını ve mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

adın soyadın
    tc kimlik numaran
    adresin

Göndereceğin Adres:SGK Pirimsiz Ödemeler Genel Müdürlüğü Tuna Caddesi No:7 Kızılay/ANKARA

şeklinde bir dilekçeyle başvurabilirsin...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Alla alla, Mart dönem maaşı PTT'ye yatmalıydı. Bir daha (başka bir PTT şubesine) sorar mısın?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşalr ben 3 aylık maaşımı çekmedigimden ilk aylıgım geri gitmiş bir sonraki aylııgm hazirana ras geliyor ozaman ikisi bir görülebilirmi.birdee ben sgk ya dilekçe vermiştim giden aylııgımın geri gelmesi için vede aylıgımın adresime teslim edilmesi için dilakçe yazmıştım. bu dilakçem gitmişmidir gitmemişmidir nasıl anlıyabilirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.230

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ne kadar süre çekmedin ki maaş geri gönderildi?! 1 yıl çekmemelisin ki geri gitsin...

Dilekçeni ptt aracılığıyla gönderdin değil mi? Bir sorun olacağını sanmıyorum. 170 numaralı telefonu arayarak sorabilirsin. Ama 1 ay geçsin hele üstünden...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...