Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sude_naz Avatarı

Son Giriş
    18.04-2009
    Saat
    18:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yenı uye oldum arkadaslar ama sıze bırsey sorcam eger bılgınız varsa ben 2022den ssklı oldugum halde yararlandım ama bılmıyordum o yuzden sımdı 3mılyar borcum var ne yapabılırım kı bu durumda

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yaşın kaç sudee senin ya bendede aynı şey söz konusu yan iben 92 raorluyum bakım ücreti ve 2022 baglandı ama gdip 2022 yi çekmedim çünkü sigortam iptal edilmemiş 7 ay oldu parayı çekmedim .çüknü ceza geir diye korktum hep.ama pturan bpga bana bişe olmaz dedi sana nasıl ceza gelmiş

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Sibel, her mesajın altına aynı içerikte mesaj yazıyorsun ve o zaman insanların kafası karışıyor. Lütfen sorunla ilgi başlığa yazıver, e mi?

Senin durumun babandan dolayı sağlık güvencenin olması hali. 23 yaşındasın, babanın sağlık güvencesinden yararlanırken 2022 maaşına başvurmuşsun, kabul edilmiş. Yani gelir durumunuz senin 2022 maaşı alman için uygun bulunmuş. Bu durumda hem babaın sosyal güvencesinden yararlanabilir, hem de 2022 maaşı alabilirsin.

Eğer sude_naz kendisi SSK'lı olarak çalışmışsa ve aynı zamanda 2022 maaşını çekmişse, çektiği maaşı faiziyle birlikte ödemek zorunda. Başka yolu yok.
    Yalnız, şu da var, 17.4.2008 tarihinde bu yersiz ödemeler için af çıktı. Dolayısıyla o tarihe dek olan tüm yersiz ödemeler affolundu. seude_naz, 17.4.2008 tarihinden sonra aldığı yersiz ödemeler için ceza ödeyecek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hım çokçok saolun efendim aydınlanmış oldum teşekürlerrr .yani ben çalışan biri degilim aradak ifark bu okey anlaşılmıştır