Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sheker67 Avatarı

Gerçek Adı
    tuğba
    Son Giriş
    18.02-2016
    Saat
    18:04
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba..
    17 aylık %100 ağır engelli raporumuz olan bir kızım var..
    evde bakım aylığı bu ay bağlandı..
    benim merak ettiğim konu 2022 aylığı.. kızımın hastalığı nedeniyle İST.a yeni taşındık,eşim henüz işsiz hiç gelirimiz yok.. başvursak bağlanır muhtemelen ama beni çok korkuttular.. eşim iş bulunca çalışıcak hemen sgklı olucak tabi hastane masraflarımız için..

başvursak ne zaman da sonuçlanır ve bağlanır ? eşim sgk lı işe başladığında,iptal ettirsek hemen iptal ederler mi? ceza alırsınız hiç başvurmayın dediler bize sosyal yardımlaşmadan

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eşin işe başladığı an hemen kesilir çünkü bu maaş bir evi geçindirmez Eşiniz mutlaka bi yerde çalışmaya başlayacaktır çocuğunuz 18 yaşını doldurduğu zaman başvuru yaparsan bi sorun çıkmaz

Üye
    sosyalyardim Avatarı

Son Giriş
    11.03-2016
    Saat
    21:08
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    18 yaşından küçük çocukların aylık alabilmesi için hem annesinin hem de babasının sigortalı olmaması gerekiyor. Ayrıca muhtaçlık sınırını da geçmeyecek tabii. Ceza almazsınız eşiniz sigortalı olunca otomatik olarak kesilir maaş. Aylığın adı Engelli Yakını Aylığı.

Aile ve Sosyal Politiklar Bakanlığı Sosyal Yardımlar ve Hizmetler Hakkında Bilgilendirmeler