Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 120 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Skalyoz var bende bana kimse vermedi yine kardesim gibi sevdim bur arkdasda skalyoz ondada var o oZelden aldiydi raporu nu 2010nyilinda h olarak hicbir tertibata gerek duymadan simdide deistircek yinw ozelden almayi dusnuyor umarım verirler

Üye
    furkan-) Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz-)
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    06:49
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@burak_br ben ehliytimi aldım ama B sınıfı olarak raporu aile hekiminden aldım saglam yazdı y sağ ayak 4 santim kısa eksremiteden bacak 7 santim soldan ince 20 santim uzunluğunda ameliyat operası var sağ ayaktan 4 yıl önce polio sekeli teşhisi konuldu heyetten durum bildirir raporu aldım ama %20 verdiler raporu yırttım attım bi işe yaramaz diye 2015 6 ayında tekrar başka hastaneden vergi indirimi için baş vurdum diyerki branşlardan oran aldım ama fizik bana kıl olduğu için polio sekeliden hiç oran vermedi engel durum varken

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Cok sacmaya bu ülkede sistem inan ben arabayi cokrahat kullanıyorum bel ve biyun geriye donmuyor die ehlieyt vermediler

Üye
    furkan-) Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz-)
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Evettttt

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Doktora diomki arkaya kim donuyorki artik park sensoru var ayna var kamere var yonetmlwik bole dior diyo hicbiryerden alamadim ozelde vermedi ayningerekce ile ama arkdasim aldi ayni engele sahip onun biraz daha az derecesi devlet onada vermedi o oZelden aldi bir sıkıntıda çıkmadı

Üye
    furkan-) Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz-)
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeş üsteleme fazla niyemi birşeyler olmuyorsa yolunda gitmiyorsa eyer üzme kendini bu ve böylesi senin için hayırlısıdır.

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Ya oylede kardes hayat devam ediyor nitekim aracda onemli bir sey uzuyor insani

Üye
    Spock Avatarı

Gerçek Adı
    Murat CEYLAN
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    17:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul, Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam proseür değişmiş ben işitme engelliyim elhamdüllillah işitme cihazlarıyla çok rahat duyuyorum. Aile hekimi raporu verebilir mi yoksa devlet hastanesindenmi almam gerekli ? birde H kalkmış sanırım yerine ne verecekler? Otomatik vites kullanmak istemiyorum

Üye
    hudut Avatarı

Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim kazadan önce b sınıfıydı h ye geçecekmiyim durum cok karışık.ne yapmalıyım araç almayı düşünüyorum??

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@furkan-) raporunda ve ehliyetinde sağlam yazıyor ve hiçbir engeli olmayan bir vatandaşın ki gibi dümdüz B ehliyeti alırsan ÖTV indirimini nasıl alacaksın ? ÖTV indirimi için raporunda bir engel durumunun teşhisi ve buna uygun olarak ehliyetinde'de uygun bir KOD bulunması lazım yeni düzenlemeye göre ??? yoksa benim mi bir yanlışım var ???

Üye
    furkan-) Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz-)
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@Deniz şahbaz kardeş durum şu iyi dinle sağ uylukta atrofi 7 cm sağ alt eskremitede 4 santim kısalık var ve bu teşhisi ortapedi koydu ayağımda ağrı vardiye gittiğim Dokdor koymuştu bende bu teşhis vardiye 2012 yılında durum bildirir raporu için başka hastaneye başvurdum ve nöroloji polio sekelisin dedi teşhis koydu ama oranın %20 verdiler raporu yırtıp attım. O benim bu aygımdaki rahatsızlık doğuştan yani sağ Ayağım soldan çok farklı ve ve iki kulagımdam kulak zarlardan ameliyat oldum özel hastanede ve ameliyat başarılı oldu dedi dokdor zamanla az duymaya başladım bu yetmiyormuş gibi pskolojim bozuldu üzüntüden ve psikiyatri ilacları kullanmaya başladım seni hastanemize yatıralım dedi 2 ay yattım iyimiyim değilim ve heyette girdim ve KBB ve psikiyatri ve fizik fizik bana kıl olduğu içinde polio sekeli teşhisini koydu ama polio sekeliden oran vermedi. Ve iki branş %83 verdi Durum bu kardeş
    Konu furkan-) tarafından değiştirilmiştir (11.01-2016 Saat 20:34 ).

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Hastaneye başvuracaksınız. Rapor Sağlık Bakanlığı'na ve üniversitelere bağlı sağlık tesisleri, aile sağlığı merkezleri ve Sağlık Bakanlığı'nca ruhsatlandırılan özel sağlık kuruluşlarında görevli tabip veya uzman tabip tarafından sürücü yönetmeliği hükümlerine göre düzenlenir.

Pratisyen hekim raporu doldurup uzman hekime gönderecek.
    Uzman hekim raporu doldurup ya onay verecek ya da eğer kişi araç kullanmak için özel bir şartla bağlı olacaksa, bu durumda o fiziksel şartın belirlenmesi için sürücü adayını il/ilçe sağlık müdürlüklerinde kurulacak komisyona sevk edecek. Komisyon rapora son şeklini verecek...
    Komisyon karşısına çıkacaksınız. Komisyon araçta nasıl bir donanım olması gerektiğini belirleyecek ve buna dair kodları da yazarak rapora son şeklini verecek.
    Sonra o raporla Emniyet'e gidip sürücü belgenizi alacak ya da değiştireceksiniz

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar h sınıfı ehliyetim yalnız herhangi bir tertibat yok ehliyetimde sadece h sınıfı engelim skalyoz şimdi bunu b sınıfı ile degiştirmek istiyorum aile hekimine gidip şayet verirse direk ondan vermezse ortopedi doktorunun verecegi raporla beraber ehliyetimi b sınıfına çevirebilirmiyim ?

Üye
    zam Avatarı

Gerçek Adı
    Ulvi
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    22:40
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@burak_br H ehlıyetın varken ötv den yararlanma oldumu ? ve Şuan kı yasada H ehlıyetlerın gerçerlilik süresi 2020 yılına kadar ? tam anlamıyla eğer araba kullanımda hareket yada özel tertıbat gerektiricek bır durum söz konusu ise ; Aile hekımı seni uzman doktor a sevk eder oda senı ıl sağlık komisyonana gönderır eğer araç kullanımda engel yada kısıtlama yok ise ; sürücü olabılır derse direk emniyetten ehliyet işlemlerini başlata bilirsin.

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeş ben 5yıldır araç kullanıyorum hiçbir tertibata ihtiyaç duymuyorum ehliyetim h sınıfı ozaman özelden aldım raporu direk ortopedi doktoru h sınıfı ehliyet alır yazdı aldım şimdi degiştirmek istiyorum yine aile hekimi yazsa alırmıyım o veremezsede ortopediye sevk ederse ortopedi doktoru imzası ile bitermi

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon

Başlığın Etiketleri