Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    memet zeki Avatarı

Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    13:00
    Yaşadığı Yer
    batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    oğlum 21 yaşında zihinsel yüzde 71 raporu var 2013 te üç aylık maaşı için başvurduk gelirimiz yüksek diye red edildi. yoksulluk sınırı yeni asgarari ücerete göremi belilenecek. adresimi başka yere götürdüm yine rededildi. çözüm önerisi olan bir zahmet yazın.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

hanede kaç kişi yaşıyorsunuz ve herkesin aylık geliri ne kadar?

eger hanede kişi başına düşen aylık gelir 392,49 Tl altındaysa 2022 aylıgı baglanacaktır. bu sınırı geçerse bağlanmaz malesef.

http://www.engelliler.biz/forum/2022...elli-oldu.html

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

melek hanım mrb melek hanım ben engelli aylığı için sosyal hizmetlere baş vurdum oradan gelen denetçi dediki üzerine toki den taksitini ödediğin ev görünüyor dedi o eve ödemiş olduğun taksit 350 tl imiş diyor bu yüzden hane başina düşen gelirim 400tl nin üzerine çıktığı için engelli maaşi bağlanmaz dediler birde üzerime 2006 model ford connect araba var her hangi bir yerden resmi gelirim yok ne önerirsiniz

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

@cemal1453
    evde tek kalıyordunuz di mi siz? eger ayda 350 Tl taksit ediyorsan giderlerin de gelirinden yuksek çıkarsa bu durumda giderini gelir olarak dikkate alıyorlar yasal olarak. gider gelirden yüksek çıkarsa farkı gelire ekliyorlar yani.
    eve 1 kişi daha alırsan sorunun çözülecektir. yanında kalabilecek birini bulamaz mısın? yabancı da olsa fark etmez, yeter ki sizle yaşasın ve ikameti sizin hanenizde olsun.

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    19:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağ olun melek hanım evet hanede tek kalıyorum melek hanım aslında sorun burada başlıyor artık dama noktasına geldim geçen yıl tazminat almiştım bugünlere kadar geldim bundan sonra bu parayı nasıl öderim bilmiyorum allah yardımcım olsun iş bakıyorum uygun bir iş bulursam inşallah bu sorunlarla uğraşmam