Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 23 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar, uzun süredir formlarınızın takipçisiyim. Benim de bi sorum var.
    Ben 2004 yılında 2022 mmaaşı alıyordum, kısa bir süre ssk lı olduğum için özürlü maaşım kesildi. iş yerinden ayrıldıktan sonra tekrar maaş için başvurdum. sıfırdan işlemlere yeniden başladım.
    başvuru tarihim 01.01.09
    şu anda bekleme aşamasındayım .bu süre içinde karşıma çok ilginç bir konu çıktı. benim annem ve babam ayrılar yaklaşık 20 yıldır. hiç bir şekilde babamla görüşmüyorum. zaten o da görüşmek için bi çaba harcamıyor, ama internet ve teknoloji sağolsun, bu yıl babamın ssk dan emekli olduğunu öğrendim. Topluca pirimini yatırıp emekli olmuş evlenmiş bunu da nufüs vukaatından öğrendim. bir de kızı olmuş 4 yaşında...
    şimdi ne olacak benim açımdan zaten iç dünyamda kötü oldum. Bir de bu çıktı. bende mi ssk'lıyım, başvurumu ne şekilde etkiler?

şimdiden teşekkürler.

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kimin üzerine kayıtlısınız?ve kaç yaşıındasınız?

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

25 yaşındayım ismim Burcu velayetim babamın üstündeymiş ilk mahkemede sonraki davalarda annem üstüne almış 2004 yılındaki başvurumda maaş bağlanmıştı ve 3 yıl devamlı aldım o zaman bu konu hiç karşıma engel olarak çıkmadı çünkü o zamanlar babam emekli değildi 2 ay önce olmuş bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler..

Üye
    hasan tahsin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Tahsin
    Son Giriş
    30.04-2016
    Saat
    11:52
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç bir şekilde etkilemez merak etme sen, çünkü sen ayrı bir adrestesin o farklı bir adreste herhangi bir sorun olmaz,saygılarımla.

Üye
    evlekli Avatarı

Son Giriş
    13.12-2014
    Saat
    01:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merak etme karedeş sen 18 yaşini gecmişsin babanin velayetinden cikmişsin babanin ssk li olmasi seni etkilemez ama burasi türkiye biyerden birşey cikariyorlar eyer bir sorun yaparlarsa şikayetci ol

Üye
    osman77 Avatarı

Gerçek Adı
    osman
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm burcu hayallerini yıkmak istemem ama sunu bilmeni isterim ben 32 yasındayım babam istanbulda ben sivas tan 2022 maas için bas vurdum ikametgahım sivas olarak görünüyor ama yinede babamdan 104.76 tl nafaka düştügü için maas baglanmadı ve baglanmıyor bende simdi bu isi takip ediyorum umarım benim basıma gelen senin basına gelmez bu arada kaç kardessiniz ve kardeslerin kaçı ssk lı ve baban ne kadar maas alıyor bunlar önemli

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

İçimde o kdar çok şey duygusal anlamda yıkıldı ki hayal edecek pekde birşey kalmadı zaten her aşamada yeni birşey öğrendim,Tokat gibi patladı yüzümde..Söylediğim gibi yeniden evlenmiş 1 tane daha kızı olmuş evlendiği bayanda çalışıyor gözüküyor vukaatta ssk dan maaş alıyor yazıyordu çünkü..Evleri kendinin mi bilmiyorum ssk emekli maaşı sanırım 600 kusürdur,karneden 4 yaşındaki kızı yaralanıyormu bilmiyorum benim böyle bir talebim olmadı hepinize ilginiz için teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

siirperisi, babanın emekli olması vs. senin 2022 maaşı almana hiç bir şekilde engel olmaz. Hiç merak etme...

osman77, senin durumunla ilgili olarak da idari bir hata var. Açtığın başlıkta yazılı: http://www.engelliler.biz/forum/muht...eddedildi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Teşekkür ederim Bülent bey ben şuanda ssk lı değilim dimi karne çıkarmak için bi işlem yapılması gerekiyormu yani bana sormadan vermezler değilmi mesela şimdi hastane gitsem kimlik numaramdan bakıp ssk lı derlermi çünkü ben babamdan gelecek hiçbirşey istemiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hiç bir şey yapmana gerek yok. Her hangi bir engelle karşılaşmazsın
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Öncelikle hepinize çok teşekkür ederim..Ben maaş için başvuralı 4 ayı geçti belgeler evrak tahsisite hala gözükmüyor mal dürlüğünde işlemler henüz tamamlanmamış ve ankaraya yollamamaşlar sizce de bu çok uzun bir sürüe değilmi? ne zaman sonuçlar yada ne yapmam gerekiyor arkadaşlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Uzun bir süre, ama 1 aya tamamlanır diye düşünüyorum.

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

iptal olan maaşım için tüm işlemleri sıfırdan tekrar yapıp 1 Ocak 2009 da kaymakamlığa teslim ettim..Ama hala evrak işleme alınmadı gözüküyor.yeni açıklamada buraya yapılmayacakmı yoksa başka bir yerdemi takip ediliyor hergün bir umutla bakıyorum ama sonuç yok başvuralı 5 ayı geçti ne yapsam bir bilen yardım etsin lütfen

Üye
    siirperisi Avatarı

Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Emekli Nevi :SAKAT
    Durumu :PASİF

SAĞLIK KURULU İŞLEMLERİ
    18/03/2004 TARİHİNDE SAĞLIK KURULUNA GÖNDERİLDİ
    29/04/2004 Özür oranı (%40-%69) Kabul edildi.
    30/04/2004 TARİHİNDE 17229 KARAR NOSU İLE

ÖDEME DURUMU
    16/06/2008 TARİHİNDE İPTAL KARARI

TANITIM KARTI
    29/06/2004 TARİHİNDE ÖZEL BELGESİ HAZIRLANDI

EVRAK AÇIKLAMA
    TAHSİS EVRAK TAHSİS SERVİSİNE GÖNDERİLDİ. 14/01/2008

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence bugünlerde bir gelişme olacak

Sayfa 1 / 2 12 SonSon