Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sendemi Avatarı

Gerçek Adı
    latif
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    MELEK ablam ben ufak bir tamir dükkanı acmistim gecen Maliye geldi ve kapattım. Ama 80 günlük beni geçmişe dönük kayit yaptilar ve 80 günlük Bağkur gostereceklermis. Yani ac kapat terki verdim 2022 maaş aliyorum kesilirmi acaba maaşım yattı gözüküyor bi sıkıntı olurmu maaşı ceksem ablam...21.4.2015 iş yeri acma 11.07.2015 terk verdim..

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

bir sorun çıkacagını sanmıyorum ablam. bagkur kaydın sonuçta 11 Temmuz itibariyle kapatılmış.
    eylül ödemeleri yapılmadan önce sistem sgk kaydınızın olup olmadıgını sorgular. bu sorgulama sonucunda sgk kaydının olmadıgı anlaşılmış ve buna göre ödeme yapılmıştır zaten. şimdi vakfa git sor ya da alo144'ü ara öğren desem saglıklı bilgi de veremezler.
    maliye geçmişe dönük bu işlemi ne zaman yapmış acaba? 1 Eylül öncesinde mi? senin ödeme gununden önce mi?

bence aylığını çek.

Üye
    sendemi Avatarı

Gerçek Adı
    latif
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vakıfta calışan memur abi tanış abla ona sordum sistemden sorguladı ve her hangi bir sıkıntı olmaz dedi.. ablacım öyle bişey olsaydı yeşil kartımda iptal olurdu cuma günü eczaneye sorgulattım 18 yaş engelli yakını olarak saglık güvencem devam ediyordu.. eger maaşım kesilseydi saglık güvencem durdurulmazmıydı ablam?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    331
    Verilen Beğeniler
    89

ben de zaten sistemin sorgulamasından geçtin mi on anlamak açısından maliyenin geçmişe dönük işlemi ne zaman yaptıgını sordum. cevabı da aldım
    demek ki maliye geçmişe dönük işlemi ödeme dönemi öncesinde yapmış.

2022 aylık ödemeleri öncesinde sistem sgk kaydınızın olup olmadıgını sorgular. aylık almaya engel bir sorun saptarsa zaten ödemeyi durdurur ve aylıgı fesh eder.
    sistem sorun görmemiş ve ödemeye devam etmiş. bu açıdan artık rahatla ve aylığını çek güle güle harca

Üye
    sendemi Avatarı

Gerçek Adı
    latif
    Son Giriş
    29.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sen varya ablaların bitanesisin yürgime su serptin ALLAH da seni güldürsün iyki varsın seni cok seviyorum MELEK ablam ismin gibi MELEK sin ABLAM....