Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Furkan2323 Avatarı

Son Giriş
    23.08-2015
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    Elazig
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Rapor %91 oranında sinirsel. Kardeşimin Rapor sürekli ama ağır özürlü yazmıyor. Önceki sürekli raporda ağır özürlü ve surekliydi fakat %89du. Bakım ucreti ve 2022 maaşı alıyor kardeşim. Eğer araba almak istersek bu ağır özürlü olmaması sorun olur mu? Ayrıca aldığım taktirde maaşları kesilir mi? Eğer kesilecekse kesinlikle almak istemiyoruz. Şu an rapor elimde. %91 ve sürekli fakat ağır özürlü değil. Araba almak için ve ben ve çocuğumun arabayı kullanabilmemiz için neler yapmamız lazım. Şimdiden tesekkur ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Araba aldığınızı beyan etmeniz lazım. Sonra aracın değerine göre bir yeniden hesaplama yaparlar. Gelir kriterlerini aşıyorsa da keserler. Ben olsam bulaşmam

Üye
    dolar3liraxD Avatarı

Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kardeşlik yanlış anlamayın ama. bu işte bir terslik var gibi. bence araç alacak paranız varsa düz alın. herkez nasıl alıyorsa sizde öyle alın. yoksa ikinci el alın. bende araç aldım ikinci el aldım. yalnız hiçbir tarafta yok engelliyim yok muafiyet yok mahrumiyet gibi şeyleri dile getirmedim. kullanmadım. (sonuçta çokta zengin bir ülke değiliz.) bence araç alacak adamın bunları düşünmemesi lazım.