Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha önce dilekçe örneği vardı fakat bu sefer bulamadım arkadaşlar.Sigortalı işe gireceğim için maaşımı iptal ettirmek istiyorum bunun için dilekçe ve dilekçenin hangi adrese gönderileceği konusunda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    10:05
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sosyal hizmetlere git, onlarda örnel dilekçe vardır doldurur verirsin olmadı ise oradan a4 al düşünceni yaz oldu bitti. dilekçe örneği ben yazayım size...

Gideceğin sosyal hizmetler İl Müdürlüğü tam ismi.

............ İl Müdürlüğüne

Adıma kayıtlı 2022 maaşımın; sigortalı bir işe başlayacağımdan dolayı .... tarih itibari ile kesilmesini arz ederim.

tarih Ad soyad imza

telefon
    adres

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sigortalı işe başlayacaktım bu yüzden haziran sonunda maaşımı kestirmek için 144'ü aradım ilgili arkadaş bana eğer başlarsanız otomatik olarak sistem sizi görür bir belge vermenize gerek yok fakat aldığınız paraları faiziyle geri ödersiniz dedi nası olur dedim haziran maaşımı çektim hakettiğim bir para sonuçta 3 ayım doldu aldım. Sosyal müdürlüğe gittim orada ki kişide aynısını dedi maaşlar önden gidiyor dedi yani senin aldığın para önümüzdeki 3 ayın parası dedi yahu devlet hakedilmeyen parayı vermez ki yok öyle dedi o yüzden eylül maaşını çekmeyeceğim yoksa işe başlayıp sigorta yaptıramam ya da 3 ay daha beklemem gerekir bu konu hakkında bilgisi olan var mı? bir yandan parayı çekesim var ihtiyacım var çünkü böbrek nakli ilaci aliyosun eczane full para istiyor zaten katkı payı muayene ücreti derken her ilaç alışımda 50 60 70 lira gidiyor. Konu başlığı yanlış olduysa kusura bakmayın.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Devlet hakedilmemiş parayı önceden vermez sözünüz hatalı.
    Bugün memur maaşları da emekli maaşları da peşin ödenmektedir, yani bugün alınan maaş önümüzdeki 30 güne aittir.
    Evet eylül maaşını çekmeyip işe başlamanız gerekmektedir.

Üye
    Icemaker Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DENİZLİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anladım teşekkür ederim bilmiyordum bu konuyu eskiden böyle değildi yanlış hatırlamıyorsam neyse çekmeyip işe başlayacağız.