Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mendozzz Avatarı

Son Giriş
    13.02-2015
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamun aleykum arkadaşlar . hayırlı bereketli cumalar herkeze .

2011 senesinden beri 2022 maaşı alıyorum . Adres değişikliği yaptım . daha önce kardeşimle oturuyordum şimdik ablamla beraber oturuyorum . ablam ölüm aylığı alıyor . saglık primi kesildikten sonra sgk de eline net 526 tl eline geçiyor . ocak 2015 maaş bodrosunu vakfa verdim . 250 kira ödüyoruz kira kontratınıda vakfa verdim . ikametgahı nüfus müsdürlüğünden adres bilgilerinide verdim . il ilçe Vakıf değiştirmedim . VAKIF aynı .E-devlette 2002 engelli maaş ödemem devam ediyor fakat gelir testi sonucu bulanamamıştır diyor .
    vakfa gitti git sgk ya güncellet dediler . sgk ya gittim onlarda ödemen devam ediyor neyin tespitini güncellicez dediler . öglenden sonra yeniden vakfa gidicem . kafam takıldı bu durumu nasıl düzeltebilirim . gelir testini vakıf yapıp güncellemiyormu . gelir testi bulanamamış Yazdıgından dolayı maaşımı yatırmıyabilirlermi . bu konuda bilgili arkadaşların yardıma ihtiyacı var

Üye
    mendozzz Avatarı

Son Giriş
    13.02-2015
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

e devlette ödeme devam ediyor . gelir testi sonucu bulunamamıştır yazıyor . gelir testini hangi kurum güncelliyor arkadaşlar bilgi lütfen

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mendoz
    gelir testi bulunamamıştır nerde yazıyor? sorgu ekranındaki bilgileri oldugu gibi buraya kopyalar mısın bi?
    bir de sağlık provizyon sorgulaması yap.
    şuradan sağlık provizyon sorgulama menüsüne gir:https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/SpasSorgula

istenilen bilgileri girdikten sonra da açılan sağlık provizyon sorgulama ekranına bugünkü tarihi yaz.
    sonra kimlik bilgilerini gizleyerek ekrandaki bilgilerde ne yazdığını buraya kopyala.
    kendi kimlik bilgilerini gir lütfen.