Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar. Şimdi PTT KARTımda 1547 tl bi rakam var. 2012 yılından beri bu para duruyor. Yersiz ödeme olabileceğinden parayı çekmedim. 3 sene geçti halen para hesabımda duruyor ve bu par abenım hakkım mı değilmi bi cvp verecek kurum bulamadım (144 ulaşmak imkansız...)

Resimi Paylaşıyorum. Toplu olan ödeme 2,459 tlyi çektim. Bu toplu ödemeyi aldıktan sonra siğortalı işe girdim. Maaşın kesilmesi için Sigorta Primsiz ödemelere yazı gönderdim ama PTT kartıma para yatırılmış. İşe girdikten sonra dilekçeyi 2012'de gönderim. Feshedilme tarihi 2013 görünüyor. Toplam ödemeye çekmediğim tutarı koyduğumda tutar tutuyor. Sorun 1547 tl olan para benım hakkım mı değil mi?

lLd5yb - 2022'de gözüken bu para hakkım mı?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    facia istesen de çekemezsin ablam. 1 sene boyunca alınmayan aylıklar geri çekiliyor ve aylık feshediliyor.
    NOT: sorgulama ekranındaki yazıları göremediğimden okuyamadım. nasıl buyutebilirim o yazıları? ben başaramadım.

ayrıca 2022 aylıklarına sgk bakmıyor artık. aile ve sosyal politikalar bakanlığı sosyal yardımlar genel müdürlüğü bakıyor. 2022 aylıklarıyla ilgili her türlü iş ve işlem vakıflarda yapılıyor.