Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 68 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hastanere getdim muayaneye derdiler kardeş yeşil kartdan sonladırilmış başvurdum ve derdiler yeşil kartlısınız sosyal guven ce gibidir ama özürlü maaşini alıcaksınız kesindir

2022 aylıgı aldıgın sürece bu sağlık guvenceden yararlanacam demekdir anladım ok ver ama abla özürlü maşi alıyım değilmi ve yetim maaşina başvurdum çalişamaz iş göremez raporu heyetde vermediler derdiler iş görebilir ve özürlü maaşini alabilir

2022 Yardımı Grubu
    Yardım Türü Yardımın Fayda Sahibi Yardımın Hak Sahibi Başvuru Tarihi Son Ödeme Tarihi Son Ödeme Miktarı Son Ödemenin Durumu Yardımın Durumu Toplam Ödeme Tutarı Vakıf Bilgisi
    Engelli Aylığı METİN KAÇMAZ - 13/03/2001 04/12/2015 916,53 TL ödeme çekildi Reddedildi/Feshedildi (21/01/2016) (Muhtaç Olmama Nedeni İle) 24.299,78 TL e devlet den bu bilgi geldi daha yok

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

@metinim
    sen bugün sağlık provizyon sorgulaması yapmışsın e-devletten. bu sorgulama sonucunda 60/c 3 GSS'lı görünüyorsun. sağlık güvencen artık var ve aktif. 2022 aylıgı da baglanmış. 2022 aylıgı aldığın sürece de sağlık güvencenden de yararlanmaya devam edeceksin.
    yetim aylığı ile ilgili sorularına daha önce cevap vermiştim. bu konuyu yetim aylıkları ile ilgili forumdan yaz. arkadaşlar sana yardımcı olur.
    bir de senden ricam nolur soruların için ayrı başlık aç. orada tüm mesajların aynı yerde olursa sana daha iyi yardımcı olabilirim. burası da karışmaz hem. sürekli yukarıya bakıp cevap vermediğim soruları tarıyorum.

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%163 rapor verildi bana zihinsel engelli agır değil hayır sureklı değil ve gözden %124 verdi ve teshirde kordu %70 ve zihinsel engelliyim%150 dı ve heyetde %163 vermişler başka yok raporumda

özürlü maaşina başvurdum cevap bekliyem gelmesini

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

@metinim
    e ablacım ya, sen en son aralıkta 2022 aylığı almışsın. aylıgın da muhtaçlıktan çıkman nedeniyle feshedilmiş. bu durumda senin 2022 aylıgı mart'ın başında kesilecek. 2022 aylıgı kesildikten sonra da 60/c 3 kapsamındaki GSS da sonlanacak.

şu an saglık guvencen aktif ve devam ediyor. lakin mart başında 2022 aylıgı kesildikten sonra sağlık güvencen de iptal olacak.

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

başlık nasil açarımki abla bilmiyemki öğretseniz ve özür dilerimde ben yeni üye olmadım vardımda siteye giremidim şifremı unutmuşdum yeni hatıladım kusura bakmıyasın özür dileri
    m

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

@metinim
    2022 aylıgı kesilmeden başvuru yapamazsın 2022 aylıgına. nasıl başvurdugunu söylüyorsun ya? hem ben sana ne dedim? soruların için ayrı başlık aç demedim mi? buradan yazma. ayrı başlık aç. sorularını oradan sor. burada her şey karışıyor sana doğru dürüst yardımcı olamıyorum. baksana, 2022 aylıgın kesilmiş senin yeni fark ettim!

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022 aylıgı mart'ın başında kesilecek.yazdında ben daha yeni başvurdum nasil kesilecek lakin mart başında 2022 aylıgı kesildikten sonra sağlık güvencen de iptal olacak.böyle olursa ben ne yapacam sence abla özürlü maaşi verilmezmi bana ve sosyal guvencem iptalolusa ben babamdan yetim maaşinamı muracat edicem muracat etdim vermdiler çalişamaz iş göremez raporu bana derdile r çalişabilir öüzürlü maaşi alsım sgk derdi %163 üstünde biraz olsadı ve çalişamaz iş göremez verilsedi belki alıdı ama verilmemiş o yuzden özürlü maaşina baş vursun dervamlı raporu yeni 2016 %163 verilmiş zihinsel engelli o zaman ne olucam ben abla özürlü maaşim kesilise verilmezse babamdan yetim maaşi verilmi ne olacam ben sence?

kalem abla anlamıyam ben başlık nedir konu başlığı dirisen anlamıyamki özür dilerimde

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalem abla bacım yetim aylığı ve aylığı 570,55 tl ek ödeme miktarı 28.53 tl birikmiş ödeme yok toplam 599.08 tl kesıntı yok net ödenet 599.08 tl aylık tutayı yetim aylığı ve annemde dul parası alı aylık 1.141.08 tl ve ek ödeme miktarı 45.64 tl birikmiş ödeme yok toplam 1.186.72 tl ve kesinti 22.75tl net ödenet 1.163.97 tl 6.75 tl ilaç kesintı sı ve 10.00tl muayane kesintısı 6.00 tl reçete katılım payı 2016 şubat ayı için aylıgınızdan yapılan kesinti detarı yukarıdadır.bu bende verdiler sgk dan abla

65 maaşı nekadar ben 65 yaşıma geldiğimde baş vursa alımıyım neler gerekiyor belgeler ve yaşlılık raporumu alıcam bilgi verimisiniz kalem abla engelli 65 yaşında 65 maaşi alabilirmi sizce ?

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalem abla çalişamaz iş göremez raporu alsam süreklımı sureksizmı ve %44 olucak yoksa %kaç olması gerek ve çalişamaz iş göremez raporumda direlim çalişamaz yazması gerek ve Raporda Çalıştırılamayacağı İşler Bölümü Boş ve
    ince el işleri ,kesici ve delici aletlerin kullanılacağı ,ve ateşli silahlar ve ekipman gerektiren işlerde çalışamaz veçalıştıramayacağı işlerin niteliği:ağır işler

istihdam kısmı ise boş. şizofen değilemde şizofen raporu alsam ve uzun sure ayakda duyan işlerde görmesi gerektıen iş alanları da çalışdırılamaz işitme konuşmayı gerekdıren sorumluluk gerektiren işlerde çalişamaz şimdi aldığım rapor gözden %124 vermiş teshis 70 kormuş ve z
    ihinsel engelliyim %150 artmış %163 olmuş ağır değil hayır sureklı yazmı engellı raporumda bunu itıraz etsem getsem başhekime ve raporuma çalişamaz yerleri boş bırakılmış dersem olurmu heyetde yazarlar değilmi bu engelli raporum yeterlı olur değilmi başka rapor çıkartmıyım çalişamaz iş göremez raporu derdiler engelli raporun var itiraz et ona çalişamaz yerleri boş diye doldurusun onu yazsınlar yeterlı oda geçer derdiler çalişamaz iş göremez raporu gibi ve bilgi verisen çok seviniyem

şizofen özürlüye çalişamaz derecesi %80 verilermiş banada verilimi arcep

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

@metinim

tüm mesajlarını baştan sona okudum. sana yardım etmemi istiyorsan sadece sorularıma cevap ver ablam. vakfa başvuru yaptıgını söyledin. vakfa hangi tarihte gittin? senin aylıgın halen devam ediyorken senin başvurunu alamaz vakıf. ama sen vakfa gidip başvuru yaptıgını söylüyorsun?

lütfen sadece sorularıma cevap ver. başka konuda yazma. zaten 4 sayfalık yazmışsın. gerekirse ben eski yazdıklarını okurum. aynı şeyleri yazman konuyu dağıtıyor.

Üye
    Ali 1234 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:02
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

KALEM hanım bu arkadaş resmen dalga geçiyor bir yetim maaşı alıcam diyor bir2022 masşı alıcam diyor şuna söyle ikisini birden alamazsın arkadaş zihinsel engelli yim diyor benden akıllı bu kadar kelimeleri nasıl buluyor hayret :

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Genel Sağlık Sigortası'ndan yararlanabilmek için gelir kriterleri | Ocak 2016 kalem abla sgk ve sosyal yardımlaşma dayanışma vakfı yeşil kartımı sonerdi sosyal güvencemıde sgk sonlardırdı ve hastaneler den bakılamıyam ilanç alaımıyam eczaneden ve gelir gider testi yapıldı asgari ücretli bana sonradan gelir gider testinide kapatdılar gel
    ir gider testi yapıldı derdiler sonerdi senin ve sana babamdan sgk dan annen alı dul parası sana psiyat ve heyet göz doktoru çalişamaz iş göremez raporu verilmemiş baş vurmuşsun yaşım 35 oldugundan dolayı 81 doğumlu oldugunuzdan dolayı ve engellisiniz ama babanızdan asla yetim maaşi alamazsınız babanızdan bir kuruş bile verilmiyor size ve kanuna göre erkek engelli 18 yaşı bitdimi engeç 25 yaşına kadar ve 25 yaşını geçmiş engelliler 35 yaşı olanlar sgk dan hiç bir hakka sahip değillerdir senin sgk la blr alakan yokdur sana babandan hiç birşey kalmamışdır ne ev bile sının ve annen üstüne yapmamış baban üstüne hane den abilerin ablaların evlenip getmiş kendileri annesinin üzerine evi yapsalar annen sana evi üstüne yapar ama bacıların abilerin annen üstüne ne senin üstüne yapmılar hakkınız var senin%125 hakkın var o evde hama engelli oldugundan sana vermiler kardeşlerin annenede yapmışar üstüne annen sana dul parasından 1 kuruş veremez kanun var diri vericem veremez helal holmaz sana çünkü çalişamaz iş göremez raporu sana verilmediğinden iptal edildi fes edildi sosyal guvencen ve sgk la hiçbir alakan kalmamışdır sizin metin bey derdiler kaymakam sosyal yardımlarşma yeşil kartda bağlamanız için gidin ve 2022 maaşina başvurun alınız raporunuz var engelli 2016 geçerli %163 gözden psikiyatdan almışsınız eve gelip bakmaları gerek ve sana özürlü maaşi verilmesi gerek mal mülk sana babandan heç birşey kalmamışdır o yuzden engelisiniz özürlü maaşi verilmesi gerek eğer verilmezse sosyal yardımlaşma bir çağresine bakması gerek sen olucan babamdan verilmi özürlü maaşin baş vurdun fes edildi iptal edildi ve tekrara başvur heç durma sık sık arada bir başvur artık kaymakama kalmış senin heç birşeyin yok ne olucan devlet iş de vermemiş ekpss baş vurdunuz tercih yapdınız ya çıkmaz sa ne olucak kalem abla açık lisesi okuyamıyacam 40 tl isdiler artık açık lisesi düz bırakacam internetimde vardı kapatıldı param yok ördeyemedim ben ne olucam bir akıl ver bana

kalem abla ben ne olacam yardımedin bana bir yol göster

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sağlık kurulu %63 rapor verdi. çalışamaz ibaresini nasıl ekletebilirim?
    sürekli yazıyor. ancak çalıştırılabileceği alan kısmı boş bırakılmış. oranın dolu olmasını istiyor çalışamaz şeklinde...olması gerekde nasil yapacam yetim maaşi almak içim muracat etdim ve herşey tamam psikiyatdan aldım %150 ve gözden %125 ve teshis de konuldu sürekli agır değil hayır ve zihinsel engelliyem annemden yetim maaşi alabilimiyim 200 tl sadece annem dul parası alı babamın ve yaşım 35 açık lisesi düz okuyam hala bir cevap yazınız lütfen haca nasip olusunuz kalem abla ve sizlerden cevap bekliyem 2016 EKPSS kurarla kartılabilimiyim bilgi veriniz ortaokul diplomam vardır sadece

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kelam abla sgk dan çalişamaz raporu isdediler heyet verdiler ama aldım ama sgk da müdürleri derdiler yetim maaşi alamaz yaşı 35 oldugundan dolayı verilemez ve ben sosyal yardımlaşma getdim 2022 özürlü maaşina başvurdum karar vasim annem karar vasimi itiraz etsem annem olmazsa ben kendim alabilimiyim özürlü maaşimi yaşım 35 18 yaşımı birtimişem verilermi özürlü maaşimi sence

Üye
    metin_dadaş Avatarı

Gerçek Adı
    metin kaçmaz
    Son Giriş
    06.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın M. KACMAZ 12792208 nolu yardım talebiniz kabul edilmiştir. Başvurduğunuz SYD Vakfı (0 442 233 44 08) ile iletişime geçebilirsiniz
    Gelir Testi Bilgileriniz
    Başvuru Tarihi Başvuran Kimlik No / Ad Soyad Gelir Tespit Sonucu Vakıf Adı Vakıf Adresi Vakıf Telefon No
    26/02/2016
    Metin KAÇMAZ G0 (Asgari ücretin 1/3'ne kadar) PALANDÖKEN Hükümet Konağı-Palandöken Kaymakamlığı 0 442 233 44
    2022 Yardımı Grubu
    Yardım Türü Yardımın Fayda Sahibi Yardımın Hak Sahibi Başvuru Tarihi Son Ödeme Tarihi Son Ödeme Miktarı Son Ödemenin Durumu Yardımın Durumu Toplam Ödeme Tutarı Vakıf Bilgisi
    Engelli Aylığı METİN KAÇMAZ - 13/03/2001 04/12/2015 916,53 TL ödeme çekildi Devam Ediyor 24.299,78 TL PALANDÖKEN-ERZURUM Hükümet Konağı-Palandöken Kaymakamlığı Tel No: 0 442 233 44 08 bu geldi bana e devletden kalem abla haberin olsun doğrumudur bu haber ben özürlü maaşimi alabilimiyim birde birşey sorucakdım karar vasisi annem itiraz etsek annem karar vasisim olmasın ben kendim üstüme yapdımak isdi annem ben kendim alabilirim değilmi özürlü maaşimi %163 artmışdır zihinsel engelliyim ve yaşım 35 81 doğumluyum haber verimisiniz kalem abla cevap yaz bekliyem tşkürler

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon