Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet04 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    Ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar öncelikle okuma gereği duyduğunuz için tşk ederim . kısaca adım Mehmet 23 yaşındayım askerlikten muaf oldum.

ve bu olaydan sonra annemi kaybetmem beni ciddi bir şekilde sarstı belimde dorsal kifoskolyoz dan aldım çürüğü. ayakta pek duramıyorum ama dik yürüyorum yinede. % 52 raporuma gelince biri önerdi çalışmıyorsun git hastahaneden rapor çıkar belki maaş yada iş verirler diye dediğini harfiyen yaptım % 20 akciğer solunm yetmezliği aldım + yaşadığım kötü olaylar yüzünden % 40 depresyon psikiyatri aldım. toplamda % 62 yazdı ama raporda 52 yazıyo kşme gittiysem ne iş nede maaş alabildim . Babanın arsası var dediler ama benim yaşım ozaman 21 idi ve Annem vefat ettikten sonra babam başkası ile evlendi alakamız yok ama aynı evde kalıyoruz raporumun süreside bitti aynı puanı nasıl alır ve nerelere başvurabilirim

lütfen çok sıkınmtıdayım

Üye
    esma82 Avatarı

Gerçek Adı
    esma ışık
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    14:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tekrar hastaneye gideceksınız eskı raporunuzu alıp süresi doldu diyerekten tekrar raporu yenıleyebılıyorsunuz ordan sıze yonlendırırler ...tekrar heyete gırersınız öncelıkle raporu yenılemenız gerekıyor birtakım haklardan faydalanabılmek adına

Üye
    mehmet04 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    20:19
    Yaşadığı Yer
    Ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki saolun ...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    babanızın arsası varmış. arsa şu şekilde hesap yapılarak 2022 aylıgı gelir hesabına dahil ediliyor:
    "7) Hanenin arazi, tarla ve benzeri için rayiç bedelin 240’ta biri ve (takdir edilen/beyan edilen) aylık (zirai/ticari/kira ve benzerleri) getirisinin toplamı,"
    arsadan elde edilen gelirin 240'ta biri dikkate alınıyor. Hanede başka gelir de varsa tüm aylık gelirlerle birlikte arsanın 240'ta birini topluyorsunuz ve hanedeki kişi sayısına bölüyorsunuz. eger kişi başına düşen aylık gelir muhtaçlık sınırını geçmiyorsa size rapor oranınıza göre 2022 aylıgı baglanır. (2014 yılının 2. altı ayı için muhtaçlık sınırı 270,23 TL'dir. Bu miktar 1 Ocak 2015 itibariyle yeniden belirlenecektir.)

Tabi sizin 2022 aylıgı almanız için % 40 ve üstü rapor almanız da şart. Rapor süreniz bitmiş. şimdi gidip yetkili hastaneler'den yeni bir rapor çıkartın. + 40 ve ustu rapor alabilirseniz 2022 aylıgı için vakfa tekrar başvurun.