Sayfa 8 / 30 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon
Toplam 438 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim için hiç fark etmez ablam. burdan da yazabilirsiniz. özelden de. Kimliğinizdeki ad ve soyadı olsun ki ona göre isimlerin randevu işlemi yapılsın. Kimlik kontrolünden geçersiniz çünkü (Meclis olduğu için). Zaten Görüşmeye gidenlere arkadaşın direkt telini de vereceğim sorun olursa ulaşırsınız diye.
    inşallah sen de gidersin ablam halin varsa. Bayadır bu sorunu takip ediyorsun çünkü.

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Allah senden razı olsun melek abla hiç bir menfatın olmadan biz engelliler için mücadele ediyorsun?

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Rica ederim ablacım hepimiz bu mücadelenin parçasıyız ve işin asıl emektarı bu sorunlarla iç içe yaşayanlardır.

Ankaralı arkadaşlar, sorunlarımızı ve taleplerimizi iletmek isterseniz lütfen şu mesajı okuyun:http://www.engelliler.biz/forum/2022...ml#post1521223

Üye
    levent çakır Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    00:44
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki ablacım benim 5 tane kredı kartım var yinede eşimin aylını keserlermi

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Levent,
    gelirin önemli ablası. hanede kişi başına düşen aylık gelir muhtaçlık sınırını aşarsa isterse kredi kartın olmasın aylık kesilir. ama hanede kişi başına düşen aylık gelir muhtaçlık sınırını geçmiyorsa aynen almaya devam edersin.

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    18:59
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2022maas için melek ablam bu aylık ile ilgili olarak sydv Vakfı keyfi uygulama yapıyor acaba bunu gündeme getire bilir miyiz katılacak arkadaş larımiz için isimleri burdan paylaşacağım

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ben diyarbakırdayım ankarada olsam teredütsüz katılırdım? bir an önce 2022 maaşındaki yeni yönetmelik için dur demeliyiz 1 aydan az süre kaldı?

Üye
    Askin_Keskin Avatarı

Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    23:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    26

Muhalefet partilerinden Chp'nin yarın 13.00'da İstanbul - Beşiktaş Akatlar Mustafa Kemal Kültür Merkezinde "Dünya Engelliler Günü" etkinliği var.Engellilerin sorularına bizzat K.Kılıçdaroğlu cevap verecekmiş.Buraya gidilip bu sorunlarımızı dile getirebiliriz.Broşürü de ekledim;

IMG_0634.png hosted at Hızlı Resim Yükle - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

gıdebılecekler mutlaka gıtsın ış ışten gectıkten sonra aglamayın burda.

bedellı askerlık 30kdan 18k ya duşurulerek gecırıldı neden acaba duşunun bunları hep.sezon sonu ındırımı yapmışlar %40 ınıdırm var.neden...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Kayaya, ablacım katılacak olanlar da engelli değil mi?
    İsimleri bekliyorum ben.

Ablacım elbette vakıfların uygulamaları konusunda olumsuz ve keyfi durumlar varsa dile getirin. Şunu unutma önemli olan yaşadığımız sıkıntıların aktarılması. O yüzden rahat olun. gördüğünüz her sıkıntıyı iletin.
    Görüşme Meclis'te olacak. Oraya engelli olarak gidip yaşadığınız sıkıntıları bizzat ileteceksiniz bu mail atmaktan daha önemlidir. Ayrıca engelliler.biz sitesind ebu konuları sürekli gündemde tuttugumuzdan, herkesin bu görüşmenin sonuçlarını merak edip takip edeceğinden bahset.
    Zaten görüşmeye katılan arkadaşlar görüşme konusunda kesinlikle burada bilgi vermeli. ne sözler alındı burada paylaşılmalı ki bizlerde takipçisi olalım.
    Ayrıca muhakkak engellilerin yaşadıkları sıkıntılar konusunda sessiz kalmayacaklarını gerekli her çalışmayı başlatacaklarını belirt.

Kendinizden hiç şüphe duymayın. acaba anlatabilir miyim vs kaygı ve stres yaşamayın. rahat olun. yıllarca bu sorunlarla yaşıyorsunuz kendinizi rahatlıkla anlatabileceksiniz. bu konuda kendinize guvenin.
    Ben de kendimce bazı notlar hazırlayacagım şimdi. Bunu yetiştirebilirsem buradan paylaşacagım.
    Gazete görüşmeleri için hazırlayacagım bunu. gazeteci yazar bir arkadaşım istedi zaten. Yazarlarla bir görüşme vs çalışmalar yapacagız. Bu konularda deneyimlidir.
    fakat katılımı görmeden bu konuda çalışma başlatmayı düşünmüyorum.
    Arkadaşlar elbette çevrem geniş. elbette kendim çalışmalar yapabilirim. ama söyler misiniz ben engellile rbu durumdan şikayetçi ve bu sorunlar var derken engelliler kendileri sessiz kalıyorsa ne yapabilirim?
    allah aşkına sizler sessizken kim ne yapabilir? Başkalarının sizin adınıza düşünmesine ve karar vemesine alışmışsınız. bir de sizin sesinizi yine başkaları mı duyuracak?
    Ben bunlara karşıyım arkadaşlar. siz varsanız varım ama olmadıgınız yerde yokum.
    gelirim burada bildiklerimi paylaşırım ben de üstüme düşeni yapıyorum derim çıkarım işin içinden.
    ama bunca sorunu görürken bunu utanç kaynagı gören ben, sessiz kaldıgımda ne kendimi ne de siz sessiz kaldıgınızda sizi affederim!

NOT: ama siz bu sorunlarda inisiyatifi almaya başladıgıızda Başbakanla da görüşme yapacagız, tV're katılımdan gazete yayınlarına kadar her çalışma yapılacaktır.
    O yüzden tecrübe kazanmanız açısından çalışmalar hafif başlasın diye düşünüyorum. Her çalışma her görüşme sonuçlarıyla burada paylaşılacak/paylaşılmalı ki buradan da engelliler sürece dahil olsun ve kamuoyu baskısı buradan da yürütülsün.

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ever melek abla arkadaşlar da engelli eşi ile katılacak bi arkadasim cem akbuga ve ahmet cihan pekriz numarasi ni da vereyim mi

Üye
    ömererdem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

helal olsun sana melek abla araştırmak güzeldir

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Ben sana özelden arkadaşın numarasını vereceğim ablam. bu numarayı arkadaşlara verirsin. onlardan birinin numarasını da bana ver ben arkadaşa iletirim. Hem ben de görüşmeye gitmeden önce onlarla konuşurum tanışmış olurum.
    eşlerin katılması harika toplam kaç kişi katılacak? sen de gidebilecek misin ablam?
    Lütfen anlattıgımız yaşadıgımız her sıkıntıyı dile getirmeye çalışsınlar.
    Katılan herkesin ad ve soyadnıı kimliğindeki gibi yaz bana ablası. Kimlik kontrolüyle geçeceksiniz isim ve soyadı tutsun.

Kayaya, ablası ben sana öm atamıorum. sen bana özel mesaj at ben sana cevap verebilirim o zaman. Uyelik adım yeni olduğu için sanırım sorun var.

Üye
    NETBUS Avatarı

Gerçek Adı
    Megalodon
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    Karadeniz
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

dünyadaki ülke prestiji, saraylarla mı yoksa insanlarına, halkına verdiği değerle mi ölçülür ?

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Melek ablam mesaj lari ve bilgileri gönderdim öm olarak.

Sayfa 8 / 30 İlkİlk ... 45678910111218 ... SonSon