Sayfa 22 / 30 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon
Toplam 438 mesajın 316-330 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hacer demirbilek Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet bu yasayla resmi dairelerde olan bütün işlerimizi takip edeceklermiş bizim adımıza hastane vb yerlere onlar götürecekmiş bir sydv çalışanıyla beraber bunlar vb işler içeriyormus yasa

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

inşalah hacer abla mart maaşını alırız inceleme yapılmadan.

Üye
    hacer demirbilek Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

inşallah azad kardeşim ama yinede pek güvenemiyorum.bu yüzden alamıyacağız gibi davranıyorum

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

hacer hanım (Evet bu yasayla resmi dairelerde olan bütün işlerimizi takip edeceklermiş bizim adımıza hastane vb yerlere onlar götürecekmiş bir sydv çalışanıyla beraber bunlar vb işler içeriyormus yasa)demişsiniz de bunlar seçim yarımı gibi kokuyor engellinin ulaşım hakkını elinden alanlar maaşlarını kesmeye kalkanlar daha öncede buna bezer vaatlerde bulunmuşlardı mesela hastanelere ben niye iyleşemiyorum servisi konacaktı hayaldi hayal kaldı sizin anlatıklarınız seçim yatırımı kokuyor sizi eleştirmek için değil size o bilgiyi verenlere sözüm

Üye
    hacer demirbilek Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ÇANKIRI
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    4

Orasını bilemem muntada al ansar arkadaşım sadece bana müdürün söylediğini paylaştım istedikleri kadar seçim yatırımı yapsınlar artık bu tür vaadlere karnımız tok sandıkta görüşeceğiz

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

benim maaş gıderse gss için sydv ye gıtmek ıstemıyorum gelsınler benı alsınlar da gorelım hep yalan hep yalan bunların işi.

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

ali tezel çok güzel anlatır ama anlattıklarının hiç biri uygulanmaz ki ali tezele çok ta inanılmaz kendisine bir soru sorulduğunda hemen hesap numarasını verdiğini duyduk, hakan kardeş hep cak cek ama iş gerçeğe geldimi,cak ceklerde hayaldi hayal kalır

Üye
    kaplan19 Avatarı

Gerçek Adı
    M.Gökhan
    Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Helal Olsun sana Kardeşim. biz böyle sus pus durmaya devam edelim. .. ben şahsen Cihan Haber Ajansıyla İrtibata geçtim 3 gün önce . yazılı basına ve televizyonlarda haberlerde dile getirttirmeye uğraşıyorum. durun bakalım . İnşallah tepkiler kısa zamanda artarsa mecbur bu adilikten geri adım atacaklardır... yoksa 10 Milyon Oy yabana atılacak bir miktar değil... Aklınızı başınıza alın ve bana bişe olmaz demeyin. ve zaman kalmadı gittikçe daralıyor. Hükümet şu anda nabız yokluyor tepkilere bakıyor. ona görede istedikleri gibi bu süreç giderse herkesi dallıyacaklar...

Üye
    hakan sönmez Avatarı

Gerçek Adı
    atila
    Son Giriş
    15.06-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 2.5 yıl 2022 maaşımı alamıyorum gerekçeleri babamın üzerinde araba traktör dükkan ve tala olmasıydı şimdi hiç biri kalmadı arabayı traktörü dükkanı kardeşime devretti kardeşim evli ilçede yaşıyor babam bağkurdan emekli oldu ben köyde yaşıyorum tarla var dediler tarlada amcalarımında hakkı var babam üzerindekileri devrettikten sonra yine baş vurdum yine olumsuz cevap geldi bimerede yazdım orada gelir vazla dedi peki anne babamız olmadığını var sayalım ozaman bizim halimiz ne olacak bunu hiç hesaba katmıyorlar bu nasıl adalet bu nal devlet milyon dolarları evde para kasaları para sayma makinaları çıktı okadar paraları yediler gözleri doymadı bizim aldıüımız maaşlara göz diktiler

Üye
    hakkimuratli Avatarı

Gerçek Adı
    Hakkı Muratlı
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    15:36
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

konuya gelelim arkadaşlar herkes burda engelli maaşı kesliyor diye yana yana düşünüyor.. Sayın Cumhurbaşkanımız en büyük bitçeyi eğitime aktardığını seve seve söylğüyor Allah razı olsun eğitim önemli .. ama bukadar para nereye gidiyor diye düşünen yok nereye gidiyor .. türkiye genelinde binlerce özel rehabilitasyon merkezleri var ve bunlarda okadar büyük yolsuzluk oluyorki ben duyduğumda engelli olduğuma utandımmm resmen.. rehabilitasyon merkezlerindeki bu yolsuzluğa dahil olan engelli ve engelli aileleri kadar adi zihniyetsiz insanlar yokdur..... olay şöyle engelli diyorki zaten ileşmiyecem rehabilitasyon merkezinden ayda 100 tl alıyorum diyor evrakları eve getiriyorlar diyor eğitim aldım diye imza atıyorum diyor paramı alıyorum bu şerefiszliği yapan engelli okadar şçokki bütçeyi boşaltıyorlar 250 öğrencisi olan rehabilitasyon merkezinde en az 100 engelli okula gelmeden ve onlara ayda 50-100 tl arasında para vererek şerefisz engellileri satın alarak bunuda kendini 50 tl görecek kadar zihniyetsiz olan engelli ve aileleri bu döngüde rehabilitasyon merkezlerinin sahiplerini zengin ediyor .. ve d,ğer tarafdanda engelli maaşı kesildi diye bağıran engelliler oluyor bir okulda 250 öğrenci var 100 ü okula gelmeden kurum sahibi 1 tl yakıt yakmadan ayda 55 milyar cebine para giriyor 100 öğrenciye ayda 100 tl verse 10 bin tl yapar geriye kalır 45 milyar ve raporunu fatura edip haberi olmayan aileler var .. yyılda 600 milyar yapar 50 okul bunu yaparsa 30 trilyon yolsuzluk bir şehirde türkiye genelini hesaplayalım milyon dolarlar noldu bu para çıkmasa engelli maaşı zamda alırdı kimseninde kesilmezdi .. buna dur diyelim arkadaşlarrrrrrrr dur diyelimm ben ssk engelliyim engelli maaşına gerek yok ama ben sizleri düşünüyorum bu konuda milletvekillerine bu konuyu açıyorum benimle olmuyor sadece buuuuuuuuu bu yolsuzluğa dur diyin btün şehirlerde

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    07:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://www.facebook.com/groups/4154...78153/?fref=nf Arkadaşlar merhaba bu grupta 2022 maaşı ile ilgili kısa bir süre önce başlatılan mücadelede bazı gelişmelerin olduğu gözlemledim bilinçli arkadaşlar gruba bir göz atıp değerlendirme yapabilirmi acaba.

Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kalemşör;

Bu organizasyonu başlattınız.ilk ayağı olan vekille de görüşmeyi yaptınız.çabanız için çok tşkler..fakat devamı gelmedi..takip ettiğim kadarıyla da bu konuda 1 bilgide paylaşmadınız...Ne oldu,yeteri kadar engelli katılımcı mı olmadı? yoksa sizde mi siyasiler v basından umudu kestiniz?

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

3 kişilik bi ailede engelli maaşı alıp bakım maaşıda alan varmı?
    bu yeni değişen yasadan sonra engelli maaşı ve bakım parasını alanlar varmı?

Üye
    hakan sönmez Avatarı

Gerçek Adı
    atila
    Son Giriş
    15.06-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben evde bakımı alıyorum ama 2022 alamıyorum malesef

Üye
    enes75 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    43
    Verilen Beğeniler
    13

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evde kaç kişisiniz

Sayfa 22 / 30 İlkİlk ... 12181920212223242526 ... SonSon