Sayfa 17 / 30 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon
Toplam 438 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Atess Avatarı

Gerçek Adı
    Ates
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Melek Hanım...
    Bir konuda sizin fikrinizi almak istiyorum,2022 sosyal incelemesi evlere gelinerekmi olacak yoksa,merkezi sistem sorgulaması sonucundamı olacak bilgilendirirseniz sevinirim..
    Teşekkürler...

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    327
    Verilen Beğeniler
    89

sosyal inceleme hane ziyareti ve çevre araştırmasından oluşur. bu yüzden hane ziyaretleri kesinlikle olacaktır. mevzuat boyle.
    ama sosyal inceleme yanında merkezi sistem uzerinden de sorgulama yapılacaktır tabi ki.

sosyal inceleme hakkında yönetmelik şöyle der:

MADDE 6 – (1) Sosyal inceleme, hane ziyareti ve çevre araştırmasından elde edilen bilgilerden oluşur.
    (2) Sosyal inceleme; başvuru formunda beyan edilen bilgiler ile merkezi veri tabanlarından yapılan sorgulamalar doğrultusunda elde edilen bilgilerin doğrulanması ve hanenin genel durumunun mahallinde tespit edilmesi amacıyla, Vakıf personeli tarafından başvuruda bulunanın ikametgâhına ve çevresine gidilmek ve hane ziyaret bilgi formu doldurulmak suretiyle gerçekleştirilir.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

azad da maaşını kestırmeye gıtmıştı. zorla maaşınızı neden kestıryosunuz anlamadım?
    agırdan alırlarsa belkı bır maaş daha cıkartırsınız acelenızne.
    1,2milyon 2022 alan varmış bunların tektek hane zıyaretı nekadar surer bellı degıl .
    secım var bellkı 1temmuz a kadar uzar en az 2 maaş daha alırız belkı fenamı..
    Konu musty35 tarafından değiştirilmiştir (03.01-2015 Saat 18:48 ).

Üye
    yunus-emre Avatarı

Son Giriş
    16.08-2017
    Saat
    09:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalemşör;

verdiniz bilgiler icin cok tşk ettim cook saolun allah razi olsun

Üye
    KOZANLIM Avatarı

Gerçek Adı
    Cumali
    Son Giriş
    07.03-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    Yüreğir/ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende imzaladım ve Facebook taki tüm engelli ve engelsiz imza atacak arkadaşlarımada davet mesajı yolladım sizde öyle yapabilirseniz daha fazla imzaya ulaşma şansımız olur bence. Neden maaşını inceleme gelmeden kestirmek için bu kadar acele ediyor bazı arkadaşlarımız anlayamıyorum.Seçimlere kadar hala benim çok büyük ümidim var.İnşallah bu yanlış yönetmelik değişecektir hükümetimiz o kadar kötü bir hükümet değil inşallah...

Üye
    dua20 Avatarı

Gerçek Adı
    ercan
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    dinar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belki uzar mustafaya katılıyorum ama bana göre maaş vakitinde gelirler gibi mime geliyor daha önce öyle yaptılar ben evde yoktum maaş alıgım sıra geldiler

Üye
    seca Avatarı

Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    00:35
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    1

1.2 Milyon Engelli Varmış Sadece 200bin engelli ve onların yakınları imzalasa 1milyondan fazla imza toplarız . o zaman tek Türkiye değil dünya duyar sesimizi. Linki yeniden veriyorum. Pes etmeyin gayret edin. Annenize babanıza teyzenize ve kuzenlerinizede imza attirin . yani tanıdığınız herkese imza attirin. https://www.change.org/p/turkiye-buy...t_created=true

Üye
    koray26 Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    23.03-2015
    Saat
    07:05
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://www.facebook.com/groups/4154...78153/?fref=ts Merhaba arkadaşlar bu grupta 2022 maaş konulu bir toplantıya çağrı var destek olmak ve katkı sunmak isteyen arkadaşları ileitişim kurabilir.

Üye
    ronaldo7 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ayda verdikleri 300-400 lira maaş için engellileri küstürmemeleri gerekir.Bunun altında birşeyler var ama hadi hayırlısı. 1 milyon civarı 2022 maaşı alan var diyorlar 300 bin kişinin maaşını iptal etseler ki 300 binden daha fazla olur bu sayı.engellilerinin yakınları(anne-baba-kardeş vs) ile birlikte uğrayacakları oy kaybı çok rahat 1 milyon üzerinde olur bunu nasıl göze alabilecekler şaşkınlık içindeyim.

Veya şaşırmamak için geriye bir şık kalıyor o da 2022 maaşı alanlanların sayısı meydanlarda söylenildiği gibi 1.2 milyon değil ! -ki hükümet bu konuda bu kadar rahat .

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

bu kadar memur+ emeklı+ asg.ucretlı+ engellı +işsiz guçsuz bır suru adam cıkan sonuç gene akp%50 bu işte bı sacmalık yokmu?

Üye
    denizvmavii Avatarı

Gerçek Adı
    DENİZ
    Son Giriş
    24.09-2017
    Saat
    22:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

melek hanım milletvekili ve gazetecilerle görüşmeler ne durumda? bir gelişme yok muuu.......

Üye
    kaplan19 Avatarı

Gerçek Adı
    M.Gökhan
    Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar herkes Tvlerin haber müdürlerini arasın . bunu görsel medyada gündeme getirmek için çalışalım.. ben yarin kanal D ve Atv haber müdürlüğünü arayıp konuyu bildireceğim gündeme taşımaları için...

Bunu yaparlarsa bunlara lanet olsun verdiğimiz oylar haram olsun.. yukarda arkadaşında dediği gibi Suriyelilere yalakalık yapılmak için bi,zim maaşlarımızı onlara peşkeş çekecekler. bunu düşünen gündeme getiren hangi İnsansa Allah onun belasını versin.. onuda Allah kolunu bacağını kopartıp engelli yapsınki belki insanların hayatlarıyla oynamak ne demektir farkına varsın...

aldığımız bu iki, maaşlarla biz yaşıyoruz vede nasıl yaşadıklarımızıda gelsin görsünler.. bunlar hangi akla hizmet edipde böyle bir karar alabiliyorlar. ben yatıp kalkıp bunu gündeme alıp işleme koymaya çalışan siyasetçilere beddua ediyorum.. Allah onların belasını versin.

Tüm kanalların Haber dairesi telefon numaralarını bilen arkadaşlar varsa lütfen burada paylaşsınki Milletde o numaraları arasın.. Bakın arkadaşlar çok kişinin hayatı sönecek. bu çok ciddi bir olay lütfen yol yakınken hepimiz birşeyler yapamaya çalışalım...

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Devleti yöneten o engelli düşmanları, kendilerine milletten habersiz maaşlarına %100 zam, yeşil pasaport, mavi pasaport, trafikte geçiş üstünlüğü, örtülü ödenekten sınırsız harcama, yol harcırahı, toki'nin yaptığı bloklardan maaliyetine daireler, villalar, saraylar, torpille eşine çocuğuna dayısına emmisine halasına eniştesine bacanağına kardeşine kaynanasına kayınbabasına sülalesine torpille devlette herhangi birimde memurluk müdürlük müşavirlik ve daire başkanlığı, kısacası her türlü rahatlık var onlara gelince oooo bütçede çok para var..........

Gelelim taşrada,köyde, kasabada, köşede bir yerde geleceğe umutla bakan garibim vatandaşım naapsın iş yok, bütçe açık veriyor, ekonomi iyi gitmiyor, bankalar faizleri indirmiyor, şimdiye kadar 35.000 engelliyi devlete yerleştirmişler ve bunun devlete getirdiği masraflar, evde bakım ve 2022 maaşı alan engelli çokmuş bunun parası karşılanması çok güçmüş para yokmuş, kısacası biz engelliler sürünmeye devam... İŞTE DEVLETİMİZİN SOSYAL DEVLET ANLAYIŞI BUDUR...

Üye
    kaplan19 Avatarı

Gerçek Adı
    M.Gökhan
    Son Giriş
    29.12-2016
    Saat
    19:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu böyle giderse İnsanları kendi elleriyle sahtekarlık yapmaya teşvik edecekler.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kaplan19 Mesajı Gör
    arkadaşlar herkes tvlerin haber müdürlerini arasın . Bunu görsel medyada gündeme getirmek için çalışalım.. Ben yarin kanal d ve atv haber müdürlüğünü arayıp konuyu bildireceğim gündeme taşımaları için...

Bunu yaparlarsa bunlara lanet olsun verdiğimiz oylar haram olsun.. Yukarda arkadaşında dediği gibi suriyelilere yalakalık yapılmak için bi,zim maaşlarımızı onlara peşkeş çekecekler. Bunu düşünen gündeme getiren hangi insansa allah onun belasını versin.. Onuda allah kolunu bacağını kopartıp engelli yapsınki belki insanların hayatlarıyla oynamak ne demektir farkına varsın...

Aldığımız bu iki, maaşlarla biz yaşıyoruz vede nasıl yaşadıklarımızıda gelsin görsünler.. Bunlar hangi akla hizmet edipde böyle bir karar alabiliyorlar. Ben yatıp kalkıp bunu gündeme alıp işleme koymaya çalışan siyasetçilere beddua ediyorum.. Allah onların belasını versin.

Tüm kanalların haber dairesi telefon numaralarını bilen arkadaşlar varsa lütfen burada paylaşsınki milletde o numaraları arasın.. Bakın arkadaşlar çok kişinin hayatı sönecek. Bu çok ciddi bir olay lütfen yol yakınken hepimiz birşeyler yapamaya çalışalım...
    yandaş medya ve gazeteler bunu haber bıle yapmazlar ancak sarayın onune gıdıp bırı kendını yakacak belkı haberlerde cıkar.
    Konu musty35 tarafından değiştirilmiştir (07.01-2015 Saat 05:04 ).

Sayfa 17 / 30 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon