Sayfa 12 / 30 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon
Toplam 438 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    toplanın norvece gıdıyoruz durulmaz bu ulkede artık hakkaten sıkıldım artık gıde bılsem yemın edıyorum hıç durmam.
    Konu musty35 tarafından değiştirilmiştir (08.12-2014 Saat 02:38 ).

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

dün bursanın yerel kanalı adınıda vereim line tv de 3 aralık engelliler gününde yapılan programın tekrarına denk geldim orda ama bi arkadaş dernekleri falan anlatırken engellilerin aylık 1200 tl aldığını söyledi bunun 800 tlsi bakım aylığı dedi şimdi bu rakamı alan engelli varmı sitede merak ettim yani aylık 1200 tl yi şimdi ya bu ama arkadaşı yanlış bilgilendirmişler yada bu arkadaş bilerek yanıltıo mileti

Üye
    halil6335 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    02.02-2016
    Saat
    06:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yüreğinize kaleminize sağlık, melek hanım......

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın melek hanım genelde şu sorun var bana dokunmayan bin yıl yaşasın mantığı nedense engelli camiası birbirine kenetlenmemiş engelli dernekleri ne işe yarar önce onu tespit etmek gerekir engellilerin haklarını savunmakmı yoksa günü kurtarmakmı yoksa ben başkanım basamak atlayıp bir yerlere kadememi yada bürokratmı olmak.3 aralık dünya engelliler gününde ne oldu biri ağzını bantlayıp lal oldu.diğeri gözüne bant kapatıp ama oldu diğeride sandalyeye oturup bedensel engelli oldu hepsi düz yolda kameralar önünde zorlukları açıklayan basın açıklaması ana haberlerde 2 dakkalık kutlama seneye görüşmek üzere alaısmarladık. hal böyle olunca evde bakım aylıkları sınır 1 lira geçince ses yok kimseden yada engelli maaşı kesilince arkadaşının ses yok kendine kesilince feryat figan oysa bu sorunlar hepimizin o fazla almış ailesinin geliri fazlaymış yok böyle birşey herkes elini vicdanına koyacak birlik beraberlik olunacak birlik beraberlik olunmassa biz burdan sabaha kadar yazsak tartışsak yazdığımızla kalırız bu arada ben ne bakım aylığı nede engelli maaşı alıyorum verdiğim her mücadele her yaptığım şikayetler engelli kardeşlerim içindir selamlarımla

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:06
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

musty35;

arkadaş yol parasını ver ilk yolcu benim norveçe zaten bu ülkede devam eden bi mahkemem var beni haksız yere 20 ay yatırdı bu devlet artık burda durulmaz

Üye
    belsin Avatarı

Gerçek Adı
    öMeR melleseferi
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anlam vermiyorum engelli engelliyi çekemiyor YUH diyorum başka da birşey demiyorum kalem hanım sizi de engelli kardeşlerime vermiş olduğunuz desteklerden dolayı ayakda alkışlıyorum saygılarımla

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Rica ederim arkadaşlar, bu mücadelenin parçasıyız hepimiz. Birbirimize verdiğimiz destekle sorunları dillendirmeye ve mücadeleye hep birlikte devam edeceğiz inşallah.

Arkadaşlar star Gazetesi'nde yazar olan arkadaşıma istediği notları (Bu konuyla ilgili) gönderdim. gerekli olan notları (özellikle sizlerin sorunlarınızı anlattığınız mesaj ve başlıklar) göndermeye de devam edeceğim. Bu başlığın da linkini verdim. Arkadaşım, sorunların gerekli yerlere duyurulmasına yardımcı olacaktır.
    ayrıca katılım olduğunda sorunlarımızın medyada duyulması açısından medya-yazar görüşmeleri de başlayacaktır.
    engelli sorunlarının medyada ve gerekli çevrelerde bilinir duruma gelmesi çok önemli.
    Konu Kalem tarafından değiştirilmiştir (08.12-2014 Saat 00:37 ).

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bir gelişme yokmu?

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok güzel melek abla gazete paylaşım da bulunursa burdan da bilgi alalim arkadaş lar ankarada olan ve sehir dışından ankaraya gelme ihtimali olan arkadaşlar burdan bilgi paylaşarak bir sonraki toplantı ya biraz daha yoğun katılım olursa iyi olacak tir.

Üye
    azad21 Avatarı

Gerçek Adı
    şeyhmus
    Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kaya kardeşim ben diyarbakırdayım şun maddi olarak skıntıdayım ankaraya gelemem? sizler her zaman destekliyorum verdiğiniz mücadele için öncelikle melek abla ve sen

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Kayaya,
    İstanbul'dan ses yok anlaşılan

Ablacım Ankara'da katılım olursa buradan haberdar edersin beni. Ona göre çalışmalara devam.

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Melek abla kimse destek vermiyor ki burdan katılım için kimseden bi haber gelmedi halbuki kesildikten sonra pek yapacak bi iş kalmış ama yinede burdan seslenelim arkadaşlar 2022 yönetmeliği hakında bilgi si olan lar bilir olmayanlar Yönetmeliğe baka bilirsiniz ocak 2015 te kanun engelliler için çok zararlı olacak burdan katılım için desteği nizi bekliyoruz.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

valla ablam o zaman kendini hiç yorma. İsteyen gitsin kendisi ses çıkarsın. Engelliler kendi sorunlarına bile ses çıkarmıyorsa bu yükü 2-3 kişiye taşıtmak adaletsizlik olur. hiç ugraşma ablam.
    Yönetmelik ortada. bakanlık değişiklik yapar mı yapmaz mı aylık alanlar kendileri beklesin.
    Dilerim bu aylık alanlara gerek kalmadan bakanlık değişiklik yapar. yapmasa da zaten herkes sonuçlarına katlanır. artık hukumete mi devlete mi nereye sovuyorlarsa sövsünler. bize ne!

her zaman söylediğim gibi işin içinde engelliler varsa varım, ama ardıma baktıgımda kimse yoksa 3 maymunu ben de harika oynarım!
    mesele onun bunun çalışma başlatması değil. Kim bu konuda mucadele ediyorsa gidin katılın. hiçbir şey yapamıyorsanız geçin ilgililere mail atın. olmadı geçin bu forumlarda başlık açın tepkinizi kendiniz koyun.

her halükarda başlattıgınız çalışmalara uyarım.
    ama benim en kızdıgım şeyi yapmam! gidip de kendim, sizler adına birileriyle konuşmam! siz konuşmadıktan sonra tepkinizi ortaya koymadıktan sonra ortada iki üç kişinin çabasından ne çıkar Allah aşkına ya?
    efendim engellielr bu konudan şikayetçi diyeceğim ama bu konuda şikayet eden engellielr ortada olmayacak! kim gulmez bu saçmalıga ya!
    hade gidemiyorsunuz mail atın. oturdugunuz yerden bilgisayardan ilgili yerlere şikayetelrinizi iletmek de mi zor?
    hade maile üşendiniz burası da bir medya sayılır. Buradan yazın yahu. bu başlıgı begenmediyseniz kendiniz başlık açın. kendiniz sorunlaroı anlatın. bundan daha guzel ne isterim yahu!
    ama suskunlugu ve sorumsuzlugu affetmem!

Üye
    Kayaya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen melek abla internet olanla burdan tasarı ya bakabilirsiniz@sakine_oz adlı kişinin Tweetini incele: https://twitter.com/sakine_oz/status...040196609?s=01 burdan bakın yönetmen lik değişik icin verilen tasarı ama malesef destek yok ki kimsede

Üye
    İhsan12 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Engellileri sürekli diken üstünde tutmak siyasilereyakışıyormu.

Sayfa 12 / 30 İlkİlk ... 2891011121314151622 ... SonSon