Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Recepfrk Avatarı

Son Giriş
    09.11-2014
    Saat
    21:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben doğuştan görme özürlü biriyim anne ve babamla yasıyorum. Bizim hastane islerimiz vs. şeylerle kardesim uğraşıyor ve daha rahat edebilmek icin benim üzerime araba almayı düşünüyoruz. Ancak soyle bir durum var benim gelirim olmadıgı icin ve annemin babamında ek geliri olmadıgı icin vakıflar bankasından muhtaclik maaşı almaktayim ve maaşın kesilmesinden endişe ediyorum. Kardesim evli ve kendi evinde yaşıyor ve arabanın parasını kendisi ödeyecek. Bu sekilde olunca muhtaçlik maaşım kesilir mi

Üye
    Polly Avatarı

Gerçek Adı
    Gizem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    0

* Gelir getirici taşınır ve taşınmaz malı mevcut olmaması veya olup da bunlardan elde edeceği aylık ortalama gelirinin bu yönetmelikle belirlenen muhtaç aylığı miktarını geçmemesi,
    halinde muhtaç aylığı bağlanır.

http://www.vgm.gov.tr/sayfa.aspx?Id=14

Vakıflar Genel Müdürlüğü'ne bildirin araç aldığınızda, muhtaç aylığından yararlanma şartlarına göre araç gelir getirmeyeceği için sorun olmayacağını düşünüyorum.

Üye
    Recepfrk Avatarı

Son Giriş
    09.11-2014
    Saat
    21:41
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cok teşekkür ediyorum gizem hanım ben de öyle düşündüm ancak daha iyi bilen biri varsa diye sormak istedim