Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yemre Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar birsey soracam: ben 2022 den mas alıyordum. 9 ay oldu işe basladım, iki kez aldım. şimdi halen yatıyor para, almıyorum, cekmedim. ne yapmak gerek? dilekce filan dediler ama anlamadım. nasıl oluyor? bilginiz var mı
    cevap verisenizi sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    938
    Verilen Beğeniler
    1.231

Çalışmaya başladığında 2022 maaşını kestirmekle yükümlüsün. Çalışmaya başladıktan sonra en çok 1 dönem maaşı alabilirsin. Sonraki maaşları alırsan, faiziyle geri ödemek durumunda kalırsın.

Maaşı kestirmek için sosyal güvenlik kurumu'na dilekçe yollamalısın.
    SGK Pirimsiz Ödemeler Pirimsiz Genel Müdürlüğü'ne,

2022 sayılı yasa çerçevesinde almakta olduğum maaşımın, çalışmaya başlamam dolayısıyla durdurulmasını arz ederim

adın soyadın
    tc kimlik numaran
    adresin
    telefonun
    Göndereceğin adres: SGK Pirimsiz Ödemeler Pirimsiz Genel Müdürlüğü
    Tuna Caddesi No:7 Kızılay Ankara

Diğer sorun şurda: http://www.engelliler.biz/forum/cali...me-olmadi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yemre Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    17:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tskler bunu yakın zamanda yapayım birde obur sorularıma cevap verisenizi sevinirim vergi indirimi icin evraklarımı gonderdim masıma artısı oluyormu tam bir yanıt bulamadım birde bekledigimiz bu surde masımıza etkidi oluyorsa bekledigimiz suredeki toplu para verme ihtimalı varmı eveaklar ordayken yani

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    938
    Verilen Beğeniler
    1.231
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...