Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    elci Avatarı

Gerçek Adı
    metin agaoglu
    Son Giriş
    12.06-2014
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2000 yılından berı aldıgım engellı maasım kesıldı bu konuda braz skıntılıyım. eskı raporumu yukselttıgım ıcın ıcerı yenı raporumu sndum fakat bana bır bılgı werılmek sızın maas ımı cekmeye gttıgımde paramın ytmadı grunce wezneye srdum oda aynı seyı syledı we kymakamlıkda bızım knuyla ılgılenenlere srdugumda nymış babam emeklı bırde memlekettekı cay bahcelerımız one srulerek ıptal oldu dedıler..bunun ıcın werebılcegım bır hukuk swası wrmıdır..bılgılerı olanlardan yrumlarını bklerım ..smdıden teskler

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşım eve giren para kişi sayısına bölündüğünde sonuç 255 tl den fazlaysa kesiliyor

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    su anda 255tl den asagı evıne gırmeyen varmı kışı başı ..2015de herkesın evıne gelıcekler %90nın ustunde kesıntı olur heralde cunku hekesın evıne enaz 1000tl gırıyodur zaten .ınşallah vazgecerler su uygulamadan ozamana kadar yoksa 2022 sıstemı komple bıter.