Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    CHP'nin bu konuyla ilgili önergesini kasdetmiştir arkadaş. CHP gelire bakılmaksızın 2022 aylığının baglanmasını ve gelir şartının kaldıırlmasını öngören bir Yasa tasarısı sundu Meclis'e. Fakat hükümetin buna destek vereceğini sanmıyorum. dolayısıyla yasalaşması zor. sonuçta engellilerden de destek yok, kamuoyundan da.

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Neden birlik olmuyoruz

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

2015de mevcut sartlarda herkesın maaşı kesılır zaten ama 2015 yazına bı yasa cıkar bak hepınıze maaş bagladımder reıs, adamların işi gucu hesap kıtap nerden ne oy alırız dıye .

1,6mılyon resmı raklamlara gore engellı varmış anne babası ıle bırlıkte 4,8 mılyon oy kullnan sayısı 50mılyon hesap açık oyvermeyın kardeşım bıras duşunsunler bız nerde yanlış yaptık dıye...

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ırakda saddam hüseyin döneminde bir secim oluyor hani devlet baskani yani kral sececeklerya secim günü geliyor catiyor sandiklar kuruluyor basliyor millet oy kullanmaya adamin biride yeter artik bu saddam hüseyin kazanmasin ona oy vermeyecem diye kendi kendi ne karar veriyorrrrr ve sandigin basina geldiginde oyunu saddam hüseyine degilde baska bir lidere kullaniyor sonra yolda yürürken birden bire eyvayyyyyy ben ne yapdim sindi bunlar benim kellemis keserler hemen gidip yanlin kullandigimi soyleyip hatami düzeltiyim yoksa kellem gitdi neyse geliyor tekrar sandik basindaki görevlilere diyorki boyle boyle oldu hata benim düzeltin sandigin basindaki görevliler ne dese begenirsiniz adama biz senin bu isi bilerek yapdigini biliyoruz eger bir daha boyle birsey olursa kellen gider ona göre demisler sindi ben bunu neden yazdim birincisi yukarida arkadasin biri diyorki oy vermeyin sen oy versende vermesende bunlar kilifina uydururlar abicim ablacigim bu dünyayi gercek adaleti ve gercek inanci o secilmis kisi olan mehti sayip zaman hz gelecek ozaman gercek adalet olur tabiki biz o günleri görürsek görmezsekde bir mehti asigi olalim kalin saglicakla eyvallah

Üye
    ahmet gunes Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2011 de chp 'aile sigortası projesi' ile yoksul,engelli ailelerine 600 tl verilmesini savundu ve malum parti,kılıçdaroğluna fırça attı, 'Nerede bu kaynak' dedi.
    bakalım suriyelilerin türkiyeye olan maliyetinden sonra kalmışsa belki de kaynak bulunmuştur yaparlar..

Üye
    ronaldo7 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Dünya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar burada chp şunu bunu teklif etmişti istemişti ama hükümet kabul etmedi tarzı söylemler çok samimi olmuyor,kesinlikle siyaset yapmıyorum ama şu durumda böyle konuşanların amacı niyeti de apaçık ortada anlaşılıyor.CHP ye göre chp başa gelse herkese 2000 tl bağlar kimsenin çalışmasına gerek kalmaz ama chpnin gerçek niyeti nedir bilinmez.Tamam gönül CHP nin sundugu teklif ettiği yasa gibi olsun ister ama tabi gerçekleri kenara atamayız.Burada tek yapabileceğimiz chp akp mhp bizi ilgilendirmeden, birlik olmak ve hakkımızı istemek sonuna kadar kendimizi savunmak.Ama malesef organize olamıyoruz yoksa hakkımızı almak çok kolay olacak..yanlış anlaşılmak istemem parti tartışması dışında konuşmaya çalışıyorum

engelli haklarının yendiği o kadar çok açık ki,doğuştan engelli (sonradan değil) kardeşlerimize bile maddi anlamda destek sağlamakta tereddüt ediliyor anasının babasını evi arabası var diye maaş bağlanmıyor ama sen devletsen o doğuştan engelli bireye sahip çıkacaksın maaşını ilacını karşılıksız vereceksin ki engelli kendini güvende hissetsin sahiplendiğini hissetsin,ileride anasını babasını kaybetme korkusunu yaşamasın vsvs..Ayrımcılık yapmıyorum ama burada HAK konuşuyorsak bunu da söylemek durumundayım.

yani burada birey başına düşen ücreti 250 tl değil de 800-900 yapabilirsin veya bu kişi başı gelir olayını % 90 üzeri ağır engelliler için devredışı bırakabilirsin.çok uçuk kazancları olmadıgı sürece orta gelirli aileleri de destekleyebilirsin.şu an bakıyorum kişi başı 255 düşmemesi gerekiyor deniliyor.korkunç birşey bu..2022 maaşı alan kaç kişinin kişi başı geliri 250 nin altında ? binlerce engelliye maaş bağladık söylentileri var gerçekten bu binlerin geliri 255 in altında mı ?

Üye
    ahmet gunes Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    26.11-2015
    Saat
    10:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ronaldo7;
    samimiyetle yada niyetle filan alakası yok;
    ben sadece örnek olsun diye muhalefetin bir projesini hatırlattım, Almanyada filan yaşamadığımza göre tabiki buradan örnek vercektim ama herzaman olduğu gibi muhalefet söylüyorsa tersidir mantığı var.
    sen konuşma o konuşmasın, işte vardığımız nokta.

Üye
    yasemin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bence de gelir kriterine bakılmamalı.en doğru kriter kişinin kendi kendine bakamaması.br başkası olmadan yaşamını sürdürememesidir.devlet büyüklerimiz bunu neden gormek bilmek istemiyor.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    keremöz;

mehdı geldı haberın yokmu? 31yıllık engellyım bıranda ıyıleşı verdım 2006 dan sonra sayesınde (hz tayyıp)hem polıo hem skolyozum var ayakta duramıyorum ve gun gectıkç gucsuzlısıyorum kendıme bakamaz durumdayım nerdeyse maaşım kesılırse neyapıcam bılmıyorum yenı rapor alsam sapasaglam cıkıyorum adaletını yıyım tayyıbın!!! gıt sen vermeye devam et...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12