Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    intiharcicegim Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    şırnak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kısmet ablacım peki ya benim durumum nasil olur?ben engelli ayligina basvurmusum buyuk ihtimal olumlu cevap verirler.babam aracini benim adima satin alirsa yesilkatim ve engelli ayligima engel olurmu?kendi evimde ben ve sadece esim yasiyoruz gelirimde hic yok

Üye
    gokhansrfglu Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yanlış yönlendirmek istemem sizi ama tanık olduğum biri vardı araba aldığı icin 2022 maaşı kesildi sağlıklı günler

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evde 2 kişi yaşıyorsanız aracın sizin üzerinize olması gelir durumunuzu olumsuz etkiler. Araçtan dolayı aylık baglamazlar baglansa bile ilk sosyal incelemede araçtan dolayı aylık ve aylıkla birlikte GSS saglık güvencenizi kaybedersiniz. (Artık yeşil kart yok. Siz 60/c 3 kapsamında GSS'Lısınız 2022 aylığı aldığınız için, Aylık keislirse bu saglık guvencesi de kesilir tıpkı yeşil kart gibi)
    NOT: 2 kişi olan bir hanenin toplam geliri 2022 aylığı hariç 510,44 lira altında olmalıdır. Bu parayla araç alınamaz alınsa bile babanızın almış olması da sizin geliriniz yerine geçer. Demek ki babası yardım edebilior durumda derler.