Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    spanolis Avatarı

Son Giriş
    02.05-2014
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ablamların ikisi evlenip boşandı birinin 12 yaşında çocuğu var geliri olmadığı için uğraşım sonucu 2022 maaşı bağlandı.3 senedir maaşı almaktalar.Annemin evinde 4 çocuk bir torun kalıyoruz, babam vefat etti.Annem 340 tl dul aylığı alıyor diğer kardeşim lisede okuyor ben aylık 1200tl ücretli öğretmenlik yapıyorum 25 yaşındayım görevim geçici 19 bin tl ye kendim tarla alacağım aynı evde oturduğumdan dolayı ablamların ikisinin aylıkları kesilir mi? Ben ilerde memur olursam evlenmediğim sürece benim gelirlerim aldığım gayrimenkuller onlara hep etki eder mi? ikamet ile alakalı durum var mı ?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    198
    Verilen Beğeniler
    87

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tarlanın hem ücreti, hemde bir gelirini bildireceğiniz için aynı hanede de yaşadığınız sürece etkiler elbette.
    Ayrıca hanede kişi başına düşen gelirin 255,22 TL'ye eşit olmaması ve üzerinde olmaması gerekiyor.
    Yani 1200 TL maaşınız olduğu için aynı hanede kaldığınız sürece ilk sosyal incelemede şu şartlardayken dahi kesilir.
    Sizin yapmanız gereken ikametinizi farklı bir adrese aldırmaktır.