Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ozgur123 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    maaşımız onaylandı simdi ne yapmamiz gerekiyor

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

ozgur123, Haziran'da tüm ödemelerinizi almak kalıyor geriye. Bir de her ödeme döneminde (Mart,Haziran,Eylül ve Aralık) gidip aylıklarını almak
    T.C. numaranın olduğu kimliğinle gittiğinde PTT'den ödemelerini Haziran'da doğum yılının son rakamına göre olan gunde alırsın:http://www.engelliler.biz/forum/2022...tarihleri.html

Üye
    ozgur123 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler ptt kartımla atm den cekebilirmiyim yoksa kimlikte gişedenmi halletmem gerekiyor

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

PTT kartınız varsa tabi ki onla da çekebilirsiniz.

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    13

sayın melek hanım 2022 den faydalanmak üzere başvurumu yaptım ve heyettende çıktım bana söylenen biz raporunuzu kaymakamlığa göndereceğiz oldu bende vakıfı aradım 20 25 gün sonra gelip bakarsınız dedi şimdi bu gidip bakma ne oluyor müracat o zamanmı yapılıyor yoksa zaten yapılmışmı sayılıyor anlamadım benim aldığım oran %60 acaba onamı bakacaklar aydınlatırsanız sevinirim

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    329
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben size bilgileri vereyim ona göre hareket edin. Rapor olmadan başvuru yapamazsınız. başvuru yapmış sayılmazsınız yani.
    başvuru yaptıgınızda size başvuru formu imzalattırılır ve başvuru alındı belgesi verilir size. bunlar olmadıysa başvurunuzun resmi anlamı olmaz.
    aylık başlangıç tarihi olarak da başvuru formunu imzaladığınız gün sayılır. Diyelim ki siz başvuru formunu 1 Haziran'da imzaladınız ve size başvuru alındı belgesi o gün verildi sizin aylık başlangıç tarihiniz 1 haziranı takip eden aybaşı yani 1 temmuz olur. bu durumda ilk aylığınızı da Eylül'de alırsınız.
    ödemeleriniz de 1 temmuzdan itibaren yapılır.
    ama diyelim ki siz başvuru formunu 30 Mayıs'ta imzaladınız. budurumda sizin aylık başlangıç tarihiniz 1 Haziran olur ve ödemelerinizi 1 haziran itibariyle alırsınız.
    bunları anlatıyorum ki aylık başlangıç tarihinin nasıl hesaplandığını bilin ve ona göre zamanı iyi kullanın.
    raporu almışsanız mayıs ayını geçirmeden başvuru formunu imzalamaya bakın vakıfta. bugün ya da mayıs'ın 30'nda başvurmanız arasında fark yok çünkü.
    bugün de başvuru formunu imzalayıp başvurunuzu yapsanız 30 mayıs'ta da nasılsa aylık başlangıç tarihiniz 1 Haziran olacak.
    ama erken başvurunuzu yaptırmanız işlemleri de hızlandırır. bu faydası var. oyle 20*25 güne gerek de yok.
    hastanenin raporu elektronik ortama aktarmasından dolayı bu gecikme sanırım.
    ama siz elinizdeki raporla da başvurunuzu yapabilirsiniz.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12